Reklama wielkoformatowa

Dysponujemy urządzeniem do profesjonalnego druku solwentowego w najwyższej jakości. Realizowana przez nas reklama wielkoformatowa jest odporna na promieniowanie UV oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie wymaga laminowania, a także stosowania dodatkowych zabezpieczeń. Deszcz, śnieg czy upały nie będą więc stanowić żadnego zagrożenia dla trwałości naszych projektów.

Tego typu wydruki stosuje się przede wszystkim przy wszelkich formach marketingu wizualnego usytuowanych w przestrzeni publicznej. Nasza reklama wielkoformatowa sprawdzi się więc między innymi przy takich zewnętrznych konstrukcjach jak tablice i banery, siatki mesh czy billboardy.

Są one doskonałym sposobem na to, by zwrócić na siebie uwagę osób, które do tej pory nie zdawały sobie nawet sprawy z prowadzonej przez nas działalności. Dzięki inteligentnie dostosowanemu przekazowi reklamowemu i szacie graficznej tego typu formy marketingowe z pewnością pozostaną na dłużej w ich pamięci, co daje duże szanse na zyskanie dużej grupy nowych klientów.

Oprócz tego, reklama wielkoformatowa Sharkdesign to gwarancja precyzji i idealnego nasycenia kolorów. Wszystko dzięki wykorzystywanemu sprzętowi. W naszym asortymencie znajdują się aż trzy specjalne plotery wielkoformatowe, dzięki którym możemy realizować druk:

  • do 160cm – w jakości 1440 x 1440 dpi
  • do 320cm – w jakości 720 x 720

Większe wydruki wykonujemy poprzez zgrzewanie brytów do dowolnej wielkości.

Jeśli chcecie w niekonwencjonalny sposób zaistnieć wizualnie w przestrzeni miejskiej lub przy jakiejś często uczęszczanej drodze – nie zwlekajcie i skorzystajcie z naszych usług.