Kasetony reklamowe

Chcielibyście Państwo w atrakcyjny pod względem wizualnym sposób wyróżnić budynek Waszej firmy? Kasetony reklamowe, jakie wykonujemy w Sharkdesign to produkty podświetlane modułami LED, które umożliwią Wam efektowne i estetyczne podkreślenie nazwy Waszej marki oraz lokalizacji.

Specjalne tablice zawieszone na murze czy nad wejściem prezentują się bardzo atrakcyjnie – zwłaszcza gdy robi się ciemno – a delikatne światło nadaje im szlachetności i przyciąga spojrzenia. Wykonujemy kasetony reklamowe skonstruowane z profili aluminiowych – zarówno jedno-, jak i dwustronne.

Innym niezwykle korzystnym aspektem implementacji tego typu praktycznych zdobień na dowolnym obiekcie jest to, że dużo łatwiej będzie go znaleźć wśród wielu nieróżniących się niczym wizualnie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Ponadto, wiele osób, które nie miały w zamyśle odwiedzenia danego punktu, widząc tak ciekawą realizację graficzną jak kreatywnie wykonane kasetony reklamowe może skusić się by tam zajrzeć – szczególnie przydatne jest takie rozwiązanie w przypadku pubów, dyskotek, barów oraz wszelkich innych miejsc, które odwiedza się bardzo często spontanicznie.

Troska o wizualną identyfikację firmy jest dziś bardzo ważna, dlatego warto powiązać dany moduł z logo i grafiką związanymi z Waszym przedsiębiorstwem. Oprócz projektowania zajmujemy się też transportem i montażem naszych wyrobów bezpośrednio pod konkretnym adresem. Siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na ulicy Chełmżyńskiej w Warszawie.