Konstrukcje reklamowe – wolnostojące

Chcecie Państwo dotrzeć do potencjalnych klientów przez billboardy bądź banery rozwieszone w często uczęszczanych punktach danego miasta bądź przy drodze? Tego typu konstrukcje reklamowe budujemy dla Państwa w Sharkdesign kompleksowo – począwszy od przygotowania pełnego projektu danej realizacji, przez jej staranne wykonawstwo, aż po montaż, by były jak najlepiej zauważalne. Tym samym każda przytwierdzona do gruntu reklama wolnostojąca jaką postawimy będzie optymalnie wkomponowana w krajobraz, przyciągając wzrok wszystkich osób, które na nią spojrzą.

Jeśli zamówienie, na jakim Państwu zależy, ma oryginalny i niestandardowy charakter – żaden problem, również chętnie podejmiemy się jego realizacji. Oprócz samej instalacji, nasze konstrukcje reklamowe dowozimy też oczywiście w odpowiednie miejsce, zapewniając ich pełen transport.

Obsługujemy zróżnicowane formaty, jakie mogą przybrać dane konstrukcje, więc możecie skorzystać Państwo zarówno z mniejszych, jak i z bardzo dużych banerów, tablic czy folii. Każda nasza reklama wolnostojąca to produkt, w którym eksponujemy kluczowe napisy i informacje, tak by były na pierwszym planie, łatwe do wychwycenia już po kilku sekundach kontaktu wzrokowego z daną tablicą, i uzupełniały się z kolorowym tłem w atrakcyjny i estetyczny sposób. Dzięki temu żaden kierowca czy przechodzień nie przegapi treści, gdy jego uwagę przykuje forma.

Warstwę graficzną naszych konstrukcji wolnostojących realizujemy między innymi przy wykorzystaniu specjalnych ploterów solwentowych.