Oklejanie samochodów

Czas spędzany w korku na ulicy jest na pozór bezproduktywny. W prosty sposób możecie go jednak Państwo zmienić w świetną okazją do zareklamowania swojego przedsiębiorstwa. Oklejanie samochodów, jakim zajmujemy się w Sharkdesign, to kompleksowa usługa rozciągająca się od projektowania mających przykuć uwagę wzorów, przez produkcję grafiki, aż po doradztwo oraz wykonawstwo gotowych rozwiązań wizualnych na pojazdach.

Proponowane oklejanie samochodów obejmuje zarówno auta osobowe i ciężarowe, jak i motocykle oraz wszelkie inne maszyny. Przy użyciu folii błyszczących lub matowych (które w każdym momencie można zdjąć i zastąpić nowymi) zmieniamy kolor danego pojazdu, który dzięki temu prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem estetycznym. Barwa jest trwała, zaś jej przyleganie intensywne i stabilne. Nie musicie Państwo martwić się także o oryginalny lakier, który pozostanie nienaruszony.

Skorzystanie z takiego rozwiązania jak oklejanie samochodów zapewni Państwu reklamę praktycznie non stop. Niezależnie od tego czy auto stoi w danej chwili na parkingu, w miejscu, przez które przewija się nieustannie bardzo wiele osób, czy też uczestniczy w ruchu drogowym. Kluczowa jest wyrazistość i transparentność przekazu, atrakcyjna kolorystyka i odpowiednio wyeksponowane esencjonalne elementy marketingowe, tak by zostały przed oczami ich odbiorcy nawet w momencie, gdy Wasz pojazd się od niego oddali. Zastanówcie się tylko do jak wielu osób jesteście w stanie dotrzeć w ciągu jednego dnia. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.