Oklejanie witryn

Prowadząc punkt handlowy czy usługowy warto zadbać o to, by mimochodem zaznajomić klienta z ofertą i bieżącymi promocjami. Oklejanie witryn to świetny sposób na wysłanie skutecznego komunikatu marketingowego – także osobom, których wzrok zupełnie przypadkowo powędrował w stronę Waszego lokalu. W ramach działalności Sharkdesign realizujemy tego typu projekty w oparciu o wykorzystanie folii samoprzylepnej białej, transparentnej lub OWV. Tym samym wykonamy oklejanie witryn optymalne pod względem wizualnym do charakteru Waszego punktu.

Umiejscowienie odpowiedniego przekazu bezpośrednio na budynku firmowym ma zwłaszcza tę zaletę, że klient zainteresowany treścią z niego płynącą może spontanicznie skusić się na zakup. Umiejętnie zaprojektowana pod względem merytorycznym i atrakcyjna wizualnie treść może więc wpłynąć na znaczne podniesienie zysków.

Projekty, które przygotowujemy są bardzo trwałe, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o to, że zerwą bądź zmyją się w przypadku nagłego pogorszenia warunków atmosferycznych. Tym ważniejsze jest więc przygotowanie atrakcyjnej pod kątem marketingowym treści, by także osobom, które mijają Wasz punkt regularnie na stałe wpisały się one do głowy.

Naszą warszawską firmę wyróżnia również to, że oklejanie witryn wykonujemy także w wysokich budynkach wymagających podjęcia działań nad ziemią. Zatrudniamy specjalistów potrafiących stosować techniki alpinistyczne, a do prac wykorzystujemy również podnośniki.

Jeśli prosperujecie w stolicy – skontaktujcie się z nami już dziś!