Tablice reklamowe zewnętrzne

W jaki sposób zwrócić uwagę na świadczone przez siebie usługi tak, by materiały promocyjne były widoczne nawet z dużej odległości, a kierowcy byli w stanie zjechać z głównej drogi by sprawdzić Wasz asortyment? Rozwiązaniem są tablice reklamowe, które w Sharkdesign przygotowujemy w taki sposób, by maksymalnie wyeksponować niezbędne informacje o Waszej działalności. Te zaś mają w zamyśle zostać w głowach osób, które swój wzrok skierują na dowolną z realizacji.

Optymalną lokalizacją na tablice reklamowe są wszelkie tereny przydrożne. Najlepiej wykorzystać do tego często uczęszczane trasy z monotonnym krajobrazem, w którym nie pojawiają się żadne absorbujące uwagi kierowców elementy. Gdy wtedy w oczy rzuci się im Wasz przekaz marketingowy, przygodny odbiorca zareaguje zupełnie inaczej niż w przepełnionym bodźcami i plakatami mieście, gdzie banery czy tablice reklamowe można spotkać na każdym kroku.

Metropolia też jest oczywiście atrakcyjnym kierunkiem, warto jednak pamiętać o tym, że daną tablicę należy usytuować w miejscu, w którym regularnie będzie oglądać ją bardzo wiele osób (na przykład gdzieś, gdzie na dłużej zatrzymują się tramwaje czy w okolicach ruchliwych skrzyżowań).

Innym kluczowym aspektem jest odpowiednio opracowana treść, tak by adresat podświadomie zakodował sobie określone dane. W czasach nadmiaru skonkretyzowany i transparentny przekaz jest w stanie zdziałać dużo więcej niż przeestetyzowanie reklam i przerost formy nad treścią. Sprawdźcie Państwo sami i skontaktujcie się z naszą warszawską firmą!