Ścianki wystawiennicze

POP-UP jest uniwersalnym systemem prezentacji mobilnej, na który składają się: aluminiowy szkielet nośny, listwy mocujące panele, wydruk graficzny, kufer transportowy czy oświetlenie. Nasze ścianki wystawiennicze łatwo przenosić i rozkładać – konstrukcja wykonana jest bowiem z aluminium i tworzywa sztucznego. Dostępne w ofercie Sharkdesign różne rozmiary i ustawienia brytów pozwalają konfigurować proponowane modele w dowolny sposób, w zależności od potrzeb i wynajętej przestrzeni reklamowej. Fragmenty grafiki widoczne są również na bokach zestawu.

Ścianki wystawiennicze POP-UP występują w takich wersjach jak proste lub łukowe, zaś warstwa wizualna usytuowana jest na pionowych, spójnie prezentujących się panelach o wysokości 230cm, których wymiary to:

  • Ścianka 3×3:
  • Szerokość brytów środkowych – 70 cm.
  • Szerokość bocznych – 67 cm.

W przypadku ścianki wystawienniczej 3×4 lub 3×2 należy powiększyć lub pomniejszyć szerokość grafiki o środkowy bryt – 70cm (dodając lub odejmując jeden moduł środkowy), natomiast widok grafiki na bokach i od tyłu się nie zmieni. Można oczywiście zmieniać grafikę na tej samej konstrukcji (stosować zamiennie).

Nasze ścianki wystawiennicze świetnie sprawdzą się np. w trakcie wywiadów czy konferencji prasowych jako tło dla osób przemawiających. Ponadto produkty te umożliwią Wam komfortowe dotarcie z przekazem marketingowym do realnych i potencjalnych klientów w trakcie zróżnicowanych imprez branżowych. Sprawdźcie Państwo sami i zamówcie swoje własne, nowoczesne panele reklamowe już dziś!