Cennik

Baner reklamowy - dowolny format - 15zł/m2, materiał frontlit o gramaturze 510g, zgrzew wzmacniający, oczkowanie co 50cm
Obrazy na płótnie - druk najwyższej jakości, zadrukowane brzegi, całość naciągnięta na drewnianą blejtramę
Rollup promocja - standard 85cm - 119zł, premium 85cm - 139zł
Druk UV najwyższej jakości bezpośredni na materiale sztywnym i z roli - od 20zł/m2

Druk wielkoformatowy cennik

Nasza drukarnia gwarantuje najwyższą jakość. Zadowolenie Klienta i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom jest dla nas niezwykle istotne. Z tego też względu, tak dużą wagę przykładamy nawet do najdrobniejszych ustaleń dotyczących każdego projektu. Jesteśmy perfekcjonistami. Wiemy, że tylko usatysfakcjonowany Klient wróci do nas przy okazji kolejnego zlecenia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie – bez względu na to, czy jest ona wykonywana dla prywatnej osoby, dla małej firmy, czy też dla ogromnej korporacji lub koncernu.
Naszym celem jest stworzenie miejsca gdzie mogą Państwo wydrukować wszelkie prace graficzne w technologii druku wielkoforamatowego druku solwentowego. Aby osiągnąć założony cel, oferujemy Państwu do dyspozycji najnowocześniejsze technologie i urządzenia stosowane obecnie, zarówno w procesie przygotowania prac jak i w procesie samego druku. Wierzymy, że nowoczesny sprzęt oraz wyszkolony zespół Pracowników pozwolą nam zaspokajać oczekiwania naszych Klientów a Państwu dają gwarancję satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

Drukarnia cennik

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Skontaktuj się z doradcami Shark Design, a uzyskasz dokładne i przede wszystkim jasne odpowiedzi oraz pełne wsparcie techniczne. Możesz do nas zadzwonić, napisać mejla lub przyjść osobiście gdzie na miejscu wycenimy Państwa zlecenie! Pomożemy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie! Doradzimy Tobie, jaki rodzaj banera do druku dla Twojego nośnika reklamowego będzie najbardziej odpowiedni; wybierzemy perfekcyjną grubość surowca dla Twoich projektów; zaproponujemy idealne podłoża pod konkretny event. Ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Bez względu na to, jakiej usługi potrzebujesz – my jesteśmy w stanie doradzić Tobie w każdej kwestii!