Dekoracja wnętrz

Drukarnia Shark Design oferuje szereg różnych rozwiązań graficznych, które sprawdzą się przy dekoracji wnętrz. Nasze propozycje pozwolą nadać wyjątkowy charakter każdej przestrzeni i sprawią, że będzie się ona prezentować niezwykle efektownie.

Jeśli szukasz wyjątkowych elementów, które odmienią wygląd pomieszczeń, to proponujemy Ci różne opcje:

Druk fotoobrazów

Wykonujemy druk fotoobrazów, które stanowią ciekawą i estetyczną dekorację wnętrza. Możesz nam zlecić wykonanie tą metodą grafiki, reprodukcji, obrazu, zdjęcia i nie tylko. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w zakresie tego, co dany fotoobraz ma przedstawiać- powierz nam dowolne zdjęcie, ilustrację itp., a my zajmiemy się resztą. Sam druk jest wykonywany na płótnie canvas, które imituje oryginalne płótno malarskie. Wykorzystujemy technologię druku UV, która zapewnia niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów oraz wyrazistość również detali. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych (dom), jak i publicznych (siedziba firmy).

Druk fototapet

Proponujemy druk gotowych zdjęć, grafik, jak i elementów, według pomysłu Klienta. Możesz zamówić druk na różnego rodzaju materiałach, charakteryzujących się innymi właściwościami i stopniem wytrzymałości na uszkodzenia zewnętrzne i działania czynników mechanicznych. Takie elementy dekoracyjne odmienią każde wnętrze, a sprawdzą się zarówno w przestrzeni prywatnej (w mieszkaniach i w domach), jak i przestrzeniach publicznych (kluby fitness, biura, sale konferencyjne itd.). W Shark Design oferujemy najwyższej jakości druk fototapet, który gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i dokładność. Możesz wybierać spośród fototapet samoprzylepnych, lateksowych i winylowych.

Druk na szkle

Świadczymy usługę druku na szkle. Szkło to materiał, który nigdy nie wychodzimy z mody i sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Wykorzystując go, można osiągnąć wręcz niesamowity efekt wizualny. Dzięki zastosowaniu technologii UV, produkt jest gotowy od razu po wydruku. Gotowy projekt jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu jest odporny i wytrzymały. Druk utrwalany światłem ultrafioletowym pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości oraz na wierne odwzorowanie detali. Bez względu na to, czy grafika będzie drukowana na kilku taflach szkła, czy na jednej, w całości zaprezentuje się niezwykle estetycznie. Drukowane panele szklane mogą być z powodzeniem wykorzystywane w domach (np. kabiny prysznicowe, lustra, przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni, szklane fronty mebli, balustrady, ścianki szklane), jak i w siedzibach firm i nie tylko (np. szklane drzwi, szklane blaty, obrazy na ścianę ze zdjęciami, grafiki, kasetony).

Shark Design to firma, której możesz powierzyć całą realizację. Świadczymy usługi kompleksowe, od projektu, poprzez druk, aż po montaż. Każdy etap prac odbywa się po ustaleniu detali z Klientem. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. Do zleconych nam zadań podchodzimy profesjonalnie, kierując się najwyższymi standardami. Służymy pomocą i radą, pomożemy Ci także dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie!