Szkło

Druk UV na szkle Warszawa

Szkło to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody i jest wykorzystywany w wielu branżach, w tym również w reklamowej. W Shark Design wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego też oferujemy druk UV na szkle. Samo szkło jest chętnie stosowane wszędzie tam, gdzie przydaje się neutralne zabarwienie i widoczne mają być krawędzie. Dzięki wysokiej przepuszczalności światła, będzie ono idealne do wielu realizacji oraz do bezpośredniego nadruku.

W Shark Design wykonujemy druk na szkle – maksymalne wymiary tafli to: grubość – 5 cm, szerokość – 2 m.

 

 

Usługi świadczymy klientom indywidualnym, firmom, instytucjom, korporacjom, artystom i nie tylko. Dysponujemy najnowszymi sprzętami to druku UV, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość. Powierzając nam realizację, otrzymujesz gwarancję odpowiedniego odwzorowania kolorów, wyrazistości oraz zachowania konturów. Druk UV na szkle jest możliwy na materiale przezroczystym, mlecznym i kolorowym (w różnych wariantach transparentności). Drukarnia wielkoformatowa Shark Design pomoże Ci na każdym etapie realizacji – począwszy od wyboru grafiki, poprzez projekt, aż po wykonanie, transport i montaż.

Jakie jest przeznaczenie drukowanych paneli szklanych?

 • kasetony,
 • tablice reklamowe,
 • elementy dekoracyjne,
 • kabiny prysznicowe,
 • przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni,
 • szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach),
 • szklane fronty mebli,
 • balustrady, ścianki szklane,
 • blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary), lustra,
 • obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych,
 • witryny meblowe.

Druk na szkle to usługa, z której chętnie korzysta się zarówno w celach reklamowych, jak i dekoracyjnych. Pamiętaj, że szkło to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody.

 

 

Shark Design oferuje druk na szkle, który prezentuje się niezwykle efektownie oraz nowocześnie. Szkło to materiał zawsze modny. Z racji wysokiej przepuszczalności światła, jest on odpowiedni do dekoracji oraz do bezpośredniego nadruku.

Nasza drukarnia posiada wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z najnowszych technologii i odpowiednich maszyn, dlatego też oferujemy druk paneli szklanych najwyższej jakości. Cała realizacja jest wykonywana u nas. Ekipa doświadczonych szklarzy zajmuje się obróbką szkła według wytycznych Klientów. Prace odbywają się na dedykowanym sprzęcie i przy użyciu odpowiednich maszyn.

Druk na szkle technologią UV

Sam wydruk odbywa się przy użyciu technologii UV, która gwarantuje natychmiastowe utrwalenie farby. Projekt jest gotowy do użytku natychmiast po wyjęciu go z maszyny. Po procesie nadruku, na panele nakładana jest warstwa białego lakieru- zabezpiecza ona wydruk i sprawia, że jest on odporny na zadrapania. Co więcej, technologia ta sprawia, że gotowy projekt nie musi być laminowany czy też oklejany folią z nadrukiem. Folia po pewnym czasie się odwarstwia, co przyczynia się do gromadzenia zabrudzeń i nieestetycznego wyglądu. W Shark Design zabezpieczamy nadruk najnowszą metodą, a więc lakierowaniem. Sam druk jest odporny na promienie słoneczne, wilgoć i inne czynniki atmosferyczne.

W naszej drukarni wykorzystujemy bezwonne tusze posiadające odpowiednie atesty- dzięki temu wydruki mogą być stosowane we wnętrzach. Wykonywany przez nas nadruk UV na szkle gwarantuje najwyższą jakość. Co więcej, nasze doświadczenie sprawia, że gotowa realizacja jest wytrzymała i spełnia oczekiwania. Druk utrwalany światłem ultrafioletowym pozwala na osiągnięcie wyjątkowych rezultatów. Nadruk bezpośrednio na szkle to gwarancja idealnego schodzenia się wzoru między poszczególnymi elementami. Grafika może być wydrukowana na kilku taflach, a i tak będzie wyglądać niezwykle estetycznie.

Druk na szkle – nadruki na szkle

W obecnych czasach, najbardziej liczy się oryginalność i odwaga w wielu dziedzinach. Począwszy od wystroju w mieszkaniu, po reklamę swojej firmy, najważniejsza jest niepowtarzalność. Nietypowe rozwiązania, wprowadzane w życie codzienne sprawiają, że jest ono zdecydowanie bardziej kolorowe i oryginalne. I tak też jest z branżą drukarską, która oferuje coraz to nowsze możliwości, cieszące się coraz większym powodzeniem wśród społeczeństwa. Jednym z najbardziej pożądanych w dzisiejszych czasach, stał się nadruk na szkle.

 

 

Druk na szkle, co to właściwie jest?

Szkło z grafiką, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i niepowtarzalność stylu. Drukowanie na szkle, to kreatywna metoda, dzięki której możliwe jest umieszczenie na szkle dowolnie wybranej grafiki lub zdjęcia. Jest to świetne rozwiązanie na kreatywny i niepowtarzalny element aranżacji, reklama firmy czy prezent dla najbliższej osoby. Metoda druku na szkle była już wcześniej znana, jednak dopiero dziś, mając ogromne możliwości technologiczne, staje się ona coraz bardziej popularna. Nadruki na szkle wykonywane dzisiaj, mają nie tylko intensywne kolory, ale także odwzorowują każde najdrobniejsze szczegóły z obrazu. Druk na szkle, jest przede wszystkim wytrzymały na ścieranie czy blaknięcie, dzięki czemu na długo zachowuje piękny wygląd.

Gdzie można zastosować nadruk na szkle?

Szkło z grafiką zastosować można niemalże wszędzie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako oryginalny pomysł na blaty stołów i biurek, czy też drzwi do kabin prysznicowych. Wiele firm decyduje się także na swoje logo na szkle, które umieścić można na przykład, w witrynach sklepowych. Taka reklama na szkle przyciąga uwagę klienta, a co za tym idzie, zaciekawia i zaprasza do korzystania z usług danej firmy. Ponadto, bardzo modne ostatnimi czasy stały się także fototapety na szkle. To nietuzinkowe rozwiązanie jest alternatywą dla tych, którym znudziła się zwykła fototapeta i są zdecydowani na coś bardziej kreatywnego i niepowtarzalnego. Nie mając pomysłu na prezent dla najbliższej osoby, fotografia na szkle może być strzałem w dziesiątkę. Obecnie wykonywane zdjęcia na szkle, odwzorowują każdy detal z przykładowego zdjęcia, zachowując przy tym wyraźne i intensywne kolory. Ogromną zaletą tego typu usługi jest fakt, iż na szkle można umieścić dowolną personalizowaną grafikę.

 

 

Druk na szkle Warszawa – jakie ceny?

Jako, że wydruki na szkle charakteryzują się wytrzymałością, możliwością wykonania dowolnej grafiki oraz odpornością na ścieranie czy blaknięcie, cena druku na szkle nie może być zbyt niska. Koszt zdjęcia na szkle czy innej dowolnej grafiki, jest w dużej mierze zależny od wielkości formatu. Przykładowo, druk uv Warszawa, to cena pomiędzy 50 a 100 zł za 1 metr kwadratowy. W większości firm drukarskich, minimalne zamówienie musi wynosić 1 metr kwadratowy. Wydruk na szkle powstaje w wyniku pracochłonnego procesu, podczas którego pilnowane jest, aby grafika na szkło była dopracowana pod każdym względem, dlatego też jest to metoda zdecydowanie droższa, od tradycyjnego druku na papierze.