Fotoobrazy – Druk fotoobrazów na płótnie

Fotoobrazy Warszawa

W Shark Design zamówisz fotoobrazy, które stanowią estetyczną i atrakcyjną wizualnie dekorację wnętrza. Mogą być one wykorzystywane zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w publicznej (w biurach, punktach usługowych itp.). Całość prezentuje się nowocześnie i efektownie.

Prześlij nam dowolne zdjęcie lub ilustrację, a my wykonamy całą resztę. Fotoobrazy są drukowane na płótnie canvas, przypominającym oryginalne płótno malarskie. Każdy obraz jest oprawiony na blejtramie i posiada zadrukowany grzbiet, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego wykończenia. Wydruk jest wykonywany na materiale z roli oraz na pojedynczych arkuszach o szerokości do 2 m. Przygotowana grafika na płóciennym materiale jest naciągnięta na krosno (blejtramę).

 

 

Druk fotoobrazów

Druk na płótnie jest wykonywany z wykorzystaniem najnowszych maszyn UV, co gwarantuje niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów oraz wyrazistość także, jeśli chodzi o detale. Całość prezentuje się atrakcyjnie i estetycznie. Wydruk na płótnie z użyciem maszyny UV nie wymaga schnięcia- produkt jest od razu gotowy do użycia. Całość jest przy tym ekologiczna, bezwonna i bezpieczna dla zdrowia.

Wykonujemy wydruk na płótnie canvas następujących produktów:

  • grafik,
  • obrazów (także z własnych zdjęć),
  • reprodukcji,
  • zdjęć.

Powierzając realizację Shark Design, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę preferencje Klienta. Wskazujemy przy tym na aktualne trendy oraz możliwości. Gotowa praca jest odpowiednio zabezpieczona do przesyłki, dzięki czemu dotrze w nienaruszonym stanie.

Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki czemu możesz nam powierzyć całą pracę – od projektu, poprzez druk, aż po montaż. Współpracujemy z montażystami z uprawnieniami alpinistycznymi, którzy poradzą sobie także przy wymagających realizacjach.

 

 

Fotoobrazy – druk na płótnie

Obraz na płótnie cechuje się wyjątkowo artystycznym klimatem, szczególnie w porównaniu ze zwykłymi odbitkami fotograficznymi. Dlaczego? Ponieważ bardzo przypomina obrazy olejne i akrylowe, które zazwyczaj malują artyści. Sama tekstura tkaniny zapewni, że głębia wydrukowanego przez Ciebie obrazu będzie jedyna w swoim rodzaju. Główną rolę odgrywa tutaj materiał, z którego tworzy się płótno – zazwyczaj jest to poliester, bawełna lub mieszanka obydwu. Dzięki temu w słoneczny dzień nie odbija się od nich światło, co jest dość powszechnym problemem w przypadku klasycznych fotografii. Ponadto wydruki zdjęcia na płótnie są zwykle lżejsze: często nie wymagają nawet wieszania na gwoździach, by być w stanie utrzymać swój ciężar! Szykujesz swój pierwszy obraz do wydruku na płótnie? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, na co powinieneś zwracać szczególną uwagę, nim zabierzesz się za realizację zlecenia!

Jak wybrać zdjęcie do nadruku na płótnie?

Przede wszystkim – im wyższa rozdzielczość, tym lepiej. Nie martw się jednak, jeśli Twojego zdjęcia nie zrobiono drogą lustrzanką. Dzięki odpowiedniemu projektowi płótna będziesz mógł drukować nawet obrazy z telefonu! Poszukaj oprogramowania, które ułatwia tworzenie własnych projektów: niektóre z nich świetnie radzą sobie z mniejszymi zdjęciami. Co więcej, odpowiedni program poprowadzi Cię przez proces projektowania i pomoże stworzyć obraz, który będzie doskonale wyglądał na każdej ścianie!

 

 

Jaki rozmiar powinno mieć zdjęcie do wydruku na płótnie?

Jeśli chodzi o druk na płótnie, zaleca się użycie zdjęcia cyfrowego o wielkości co najmniej 250 KB. Warto jednak pamiętać, że im większe zdjęcie, tym lepszy efekt końcowy. Jeśli wybierasz się z aparatem lub telefonem i chcesz zrobić zdjęcie na nowe płótno, ustaw urządzenie na najwyższą możliwą rozdzielczość. Jeśli Twoje zdjęcie jest przechowywane na komputerze, możesz łatwo sprawdzić jego rozmiar. Najedź myszką na obraz i kliknij prawym przyciskiem myszy. Jeśli używasz komputera z systemem Windows, rozmiar znajdziesz w „Właściwościach”, podczas gdy na komputerze Apple w „Pokaż informacje”.

Jak dbać o obraz na płótnie?

Na początek upewnij się, że obraz na płótnie będzie wisiał w zamkniętym pomieszczeniu. Zbyt duży poziom wilgoci spowodować uszkodzenie Twojego dzieła. Trzymaj je również z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ może ono spowodować wyblaknięcie wydruku. Jeśli Twój wydruk potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, wykorzystaj do tego sztuczne źródło światła. Od czasu do czasu warto również przetrzeć obraz suchą szmatką, by pozbyć się kurzu i zachować jego czystość. Jeśli zadbasz o swoje płótno w odpowiedni sposób, będzie ono gościć na Twojej ścianie przez wiele lat!

Wydruki zdjęć na płótnie to doskonały sposób na urozmaicenie domowego wystroju. Jeśli nie chcesz projektować ich samodzielnie, możesz skorzystać z usług firmy, która zrobi wszystko za Ciebie. Otrzymasz wówczas wszystkie niezbędne wytyczne i wskazówki, a ściana w Twoim domu stanie się prawdziwym dziełem sztuki.