Fotoobrazy

Fotoobrazy Warszawa

W Shark Design zamówisz fotoobrazy, które stanowią estetyczną i atrakcyjną wizualnie dekorację wnętrza. Mogą być one wykorzystywane zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w publicznej (w biurach, punktach usługowych itp.). Całość prezentuje się nowocześnie i efektownie.

Prześlij nam dowolne zdjęcie lub ilustrację, a my wykonamy całą resztę. Fotoobrazy są drukowane na płótnie canvas, przypominającym oryginalne płótno malarskie. Każdy obraz jest oprawiony na blejtramie i posiada zadrukowany grzbiet, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego wykończenia. Wydruk jest wykonywany na materiale z roli oraz na pojedynczych arkuszach o szerokości do 2 m. Przygotowana grafika na płóciennym materiale jest naciągnięta na krosno (blejtramę).

Druk fotoobrazów

Druk na płótnie jest wykonywany z wykorzystaniem najnowszych maszyn UV, co gwarantuje niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów oraz wyrazistość także, jeśli chodzi o detale. Całość prezentuje się atrakcyjnie i estetycznie. Wydruk na płótnie z użyciem maszyny UV nie wymaga schnięcia- produkt jest od razu gotowy do użycia. Całość jest przy tym ekologiczna, bezwonna i bezpieczna dla zdrowia.

Wykonujemy wydruk na płótnie canvas następujących produktów:

  • grafik,
  • obrazów (także z własnych zdjęć),
  • reprodukcji,
  • zdjęć.

Powierzając realizację Shark Design, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę preferencje Klienta. Wskazujemy przy tym na aktualne trendy oraz możliwości. Gotowa praca jest odpowiednio zabezpieczona do przesyłki, dzięki czemu dotrze w nienaruszonym stanie.

Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki czemu możesz nam powierzyć całą pracę – od projektu, poprzez druk, aż po montaż. Współpracujemy z montażystami z uprawnieniami alpinistycznymi, którzy poradzą sobie także przy wymagających realizacjach.