Fototapety

Fototapety Warszawa

W Shark Design możesz zamówić fototapety. Nigdy nie wychodzą one z mody i sprawdzą się w wielu przestrzeniach. Przekonaj się, jakie masz możliwości!

Jeśli chcesz zmienić coś w danym pomieszczeniu, nadać mu zupełnie inny charakter, optycznie je powiększyć, czy może szukasz oryginalnego rozwiązania, to fototapety będą znakomitym rozwiązaniem. Możesz znaleźć dowolną grafikę, zdjęcie, ilustrację, a my zajmiemy się resztą. Tego rodzaju tapeta umożliwi stworzenie wyjątkowej atmosfery zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w punktach sprzedaży, w biurach, w salach konferencyjnych, w klubach sportowych i nie tylko.

Oferta Shark Design jest niezwykle elastyczna. Sam możesz wybrać grafikę, materiał, wymiar itd. Niczego nie narzucamy- nie musisz decydować się na gotowy format oraz wzór. Przygotujemy dla Ciebie pomiar i zajmiemy się wszystkimi detalami. Korzystamy z najnowszych maszyn, dzięki czemu druk jest w pełni ekologiczny, a stosowane przez nas atramenty posiadają certyfikat Greenguard Gold, które są potwierdzeniem tego, że wydruk nie ma negatywnego wpływu na jakość powietrza w pomieszczeniu.

Druk fototapet

W Shark Design proponujemy następujące rodzaje fototapet:

  1. Tapety samoprzylepne

Fototapety samoprzylepne charakteryzują się łatwością montażu. Całość nakleja się niezwykle szybko. Jednocześnie jakość wydruku jest wysoka. Specjalistyczne folie ścienne sprawiają, że możliwe jest wydrukowanie dowolnego wzoru lub grafiki na łatwej do wyklejenia fototapecie. Decydując się na tego rodzaju rozwiązanie, bez żadnych problemów poradzisz sobie z samodzielnym montażem. Dodatkowo, nie wymaga ona stosowania podkładu. Fototapeta samoprzylepna może być naklejana na różnych powierzchniach. Co więcej, możesz wybrać dokładnie taką folię ścienną, która będzie Ci odpowiadać pod każdym względem. W naszej ofercie dostępne są folie o teksturze płótna, kamienia lub stiuku oraz folie bez faktury (biały mat).

  1. Tapety lateksowe

Fototapety lateksowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które sprawdza się zwłaszcza w miejscach, w których grafika jest narażona na kontakt mechaniczny, a więc m.in. w punktach sprzedaży, salach treningowych, salach konferencyjnych, w pomieszczeniach biurowych. Shark Design oferuje druk fototapet na papierze lateksowym o gramaturach 140 i 212 g. Papier o gramaturze 140 g jest nieco cieńszy i stanowi idealne rozwiązanie w przypadku ścian idealnie gładkich. Ściany zniszczone i porowate wymagają użycia fototapet wydrukowanych na papierze o gramaturze 212 g, które ukryją nierówności, pęknięcia i inne skazy. Samo wyklejanie fototapet lateksowych wymaga użycia specjalistycznych klejów- polecamy Metylan Special. Dodatkowo, realizację można zabezpieczyć laminatem. Klienci mogą wybrać pomiędzy laminatem matowym a błyszczącym. Ich zastosowanie sprawia, że wydruk jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dodatkowo można go przecierając wodą i zmywać zabrudzenia z jego powierzchni. Fototapety lateksowe z laminatem są wytrzymałe i trwałe.

  1. Tapety winylowe

Fototapety winylowe charakteryzują się wyjątkową gładkością oraz wytrzymałością. Będą idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na długotrwałości. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością, co czyni z nich odpowiedni wybór do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Fototapety winylowe są również odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Z powierzchni można usuwać zabrudzenia, czyszcząc je mokrą ściereczką. Druk odbywa się przy wykorzystaniu technologii ekosolwentowej, co zapewnia dokładność.

W Shark Design wykonamy dla Ciebie fototapety z niezwykle realistyczną jakością zadruku, które będą odporne na zarysowania. Drukujemy fototapety zarówno na podstawie dostarczanych do nas grafik, jak i korzystając z własnych projektów, pomysłów naszego biura lub z bazy zdjęć.

Nasi pracownicy służą Ci radą i pomocą! Podkreślamy, że fototapety są również proste do usunięcia, kiedy już dana grafika się Tobie znudzi.

Shark Design to drukarnia świadcząca kompleksowe usługi- wykonamy całą realizację, począwszy od projektu, poprzez druk, aż po montaż.