Szkło

Druk UV na szkle Warszawa

Szkło to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody i jest wykorzystywany w wielu branżach, w tym również w reklamowej. W Shark Design wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego też oferujemy druk UV na szkle. Samo szkło jest chętnie stosowane wszędzie tam, gdzie przydaje się neutralne zabarwienie i widoczne mają być krawędzie. Dzięki wysokiej przepuszczalności światła, będzie ono idealne do wielu realizacji oraz do bezpośredniego nadruku.

W Shark Design wykonujemy druk na szkle – maksymalne wymiary tafli to: grubość – 5 cm, szerokość – 2 m.

Usługi świadczymy klientom indywidualnym, firmom, instytucjom, korporacjom, artystom i nie tylko. Dysponujemy najnowszymi sprzętami to druku UV, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość. Powierzając nam realizację, otrzymujesz gwarancję odpowiedniego odwzorowania kolorów, wyrazistości oraz zachowania konturów. Druk UV na szkle jest możliwy na materiale przezroczystym, mlecznym i kolorowym (w różnych wariantach transparentności). Drukarnia wielkoformatowa Shark Design pomoże Ci na każdym etapie realizacji – począwszy od wyboru grafiki, poprzez projekt, aż po wykonanie, transport i montaż.

Jakie jest przeznaczenie drukowanych paneli szklanych?

 • kasetony,
 • tablice reklamowe,
 • elementy dekoracyjne,
 • kabiny prysznicowe,
 • przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni,
 • szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach),
 • szklane fronty mebli,
 • balustrady, ścianki szklane,
 • blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary), lustra,
 • obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych,
 • witryny meblowe.

Druk na szkle to usługa, z której chętnie korzysta się zarówno w celach reklamowych, jak i dekoracyjnych. Pamiętaj, że szkło to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody.

Shark Design oferuje druk na szkle, który prezentuje się niezwykle efektownie oraz nowocześnie. Szkło to materiał zawsze modny. Z racji wysokiej przepuszczalności światła, jest on odpowiedni do dekoracji oraz do bezpośredniego nadruku.

Nasza drukarnia posiada wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z najnowszych technologii i odpowiednich maszyn, dlatego też oferujemy druk paneli szklanych najwyższej jakości. Cała realizacja jest wykonywana u nas. Ekipa doświadczonych szklarzy zajmuje się obróbką szkła według wytycznych Klientów. Prace odbywają się na dedykowanym sprzęcie i przy użyciu odpowiednich maszyn.

Druk na szkle technologią UV

Sam wydruk odbywa się przy użyciu technologii UV, która gwarantuje natychmiastowe utrwalenie farby. Projekt jest gotowy do użytku natychmiast po wyjęciu go z maszyny. Po procesie nadruku, na panele nakładana jest warstwa białego lakieru- zabezpiecza ona wydruk i sprawia, że jest on odporny na zadrapania. Co więcej, technologia ta sprawia, że gotowy projekt nie musi być laminowany czy też oklejany folią z nadrukiem. Folia po pewnym czasie się odwarstwia, co przyczynia się do gromadzenia zabrudzeń i nieestetycznego wyglądu. W Shark Design zabezpieczamy nadruk najnowszą metodą, a więc lakierowaniem. Sam druk jest odporny na promienie słoneczne, wilgoć i inne czynniki atmosferyczne.

W naszej drukarni wykorzystujemy bezwonne tusze posiadające odpowiednie atesty- dzięki temu wydruki mogą być stosowane we wnętrzach. Wykonywany przez nas nadruk UV na szkle gwarantuje najwyższą jakość. Co więcej, nasze doświadczenie sprawia, że gotowa realizacja jest wytrzymała i spełnia oczekiwania. Druk utrwalany światłem ultrafioletowym pozwala na osiągnięcie wyjątkowych rezultatów. Nadruk bezpośrednio na szkle to gwarancja idealnego schodzenia się wzoru między poszczególnymi elementami. Grafika może być wydrukowana na kilku taflach, a i tak będzie wyglądać niezwykle estetycznie.