Folia magnetyczna

Folia magnetyczna Warszawa

Wśród usług i produktów oferowanych przez Shark Design, folia magnetyczna cieszy się ogromną popularnością. Wynika to z faktu, że daje ona ogromne możliwości i jest wykorzystywana w wielu różnych sytuacjach.

Folia magnetyczna na środkach transportu

Folia z powierzchnią magnetyzującą o dużej sile przyciągania i różnej grubości sprawdza się w przypadku reklam umieszczanych na środkach transportu, ale też przy tymczasowych działaniach reklamowych (obejmujących działania w określonych terminach). Taka reklama nie powoduje zanieczyszczeń i uszkodzeń danej powierzchni. Może być wykorzystywana wielokrotnie i jest przy tym prosta w montażu i demontażu. Karoseria auta, nie jest narażona na uszkodzenia. Zaleca się kilka razy w miesiącu zdjąć folię umieszczoną na samochodzie i odtłuścić powierzchnię pod folią – zapewni to idealne przyleganie.

Druk UV na folii magnetycznej

Shark Design oferujemy opcję druku UV na folii magnetycznej. Proponujemy różne rodzaje folii. Technologia ta zapewnia estetyczny wygląd, idealne odwzorowanie kolorów, dokładność i fotograficzną jakość obrazu. Wydruk UV na folii magnetycznej jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia i gotowy do natychmiastowego zastosowania. Realizacje są odporne i będą Ci długo służyć.

Maksymalna szerokość zadruku na folii magnetycznej – 2 m i grubość do 5 cm. W Shark Design oferujemy folie o różnych grubościach: od 0,4 mm do 0,7 mm.

Folia magnetyczna jest odpowiednia do obróbki – można ją ciąć nożem, gilotyną i dopasować pod kątem rozmiaru.

Zastosowanie folii magnetycznej:

  • grafika na samochody
  • gadżety reklamowe
  • dekoracje na powierzchnie metalowe

Drukarnia Shark Design świadczy usługi kompleksowe – od projektu, poprzez realizację, aż po montaż. Śledzimy najnowsze trendy, a Klientom jesteśmy w stanie zaproponować najświeższe rozwiązania, idealne do indywidualnych potrzeb.

Każde zamówienie jest starannie zapakowane i zabezpieczone, dzięki czemu Klient otrzymuje produkt w idealnym stanie. Świadczymy również usługi montażowe – nasza ekipa posiada stosowne uprawnienia.