Pianki Foam-X

Pianki Foam-X Warszawa

Shark Design oferuje druk UV na płycie Foam X. Rozwiązanie to znajduje sporo zastosowań w branży reklamowej. Zadrukowane płyty Foam są wykorzystywane do produkcji elementów, takich jak szyldy, tablice informacyjne, stoiska targowe, elementy scenografii, makiety architektoniczne itd. Materiał ten jest dedykowany do użytku wewnętrznego.

Sama płyta Foam X zalicza się do tzw. grup płyt wielowarstwowych, znanych też jako płyty „sandwich”. Ich rdzeniem jest pianka poliuretanowa, a pokryta jest ona dwoma warstwami kartonu lub wielowarstwowego papieru. Można ją w łatwy sposób obrabiać i ciąć. Co ważne – nie kruszy się ona podczas cięcia. Materiał jest lekki, równy, sztywny i posiada płaską powierzchnię. Dzięki temu, że z zewnątrz pokryty jest on cienkimi warstwami gładkiego materiału, to idealnie nadaje się zadruku w technologii UV. Płyty Foam X mimo tego, że są lekkie, charakteryzują się ogromną trwałością i odpornością na odkształcenia. Jest to zasługa rdzenia poliuretanowego, wypełnionego przez pęcherzyki tworzące wytrzymałą strukturę.

Druk UV na płycie Foam X

W Shark Design proponujemy bezpośredni druk w technologii UV na płytach. Oferujemy płyty o różnej grubości, właściwościach i strukturze. Pomożemy Ci dobrać najbardziej optymalny dla Ciebie materiał. Zapewniamy najwyższą jakość druku.

Płyty Foam X – dlaczego warto?

  • szerokie możliwości zastosowania,
  • lekka, ale solidna i wytrzymała konstrukcja,
  • najwyższa jakość druku w technologii UV,
  • szeroki wybór płyt piankowych,
  • możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji.

Shark Design to drukarnia, której możesz powierzyć kompleksową realizację – pomożemy dobrać idealną płytę, zajmiemy się wykonaniem, ale również zapewnimy Ci transport oraz montaż.