Montaż banerów

Montaż banerów reklamowych Warszawa

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design to firma z doświadczeniem, która świadczy kompleksowe usługi marketingowe.

W zakresie montażu konstrukcji reklamowych wykonujemy:

  • montaż reklamy zewnętrznej i wewnętrznej:
  • oklejanie tablic,
  • przygotowanie ścianek wystawienniczych,
  • oklejanie pojazdów (samochodów, autobusów, busów),
  • montaż banerów reklamowych na systemach linek metalowych,
  • montaż i wieszanie tablic reklamowych, informacyjnych,
  • montaż liter 3D, siatki mesh itp.,
  • montaż konstrukcji reklamowych,
  • przygotowanie własnych konstrukcji reklamowych.

Możesz nam powierzyć całą realizację. Jako profesjonaliści, zajmiemy się wszystkimi detalami, począwszy od projektu, poprzez produkcję, a skończywszy na montażu. Proponujemy szereg opcji związanych z reklamą zewnętrzną – wykonujemy tablice reklamowe, informacyjne, billboardy, banery wielkoformatowe itd. Zajmujemy się również tworzeniem konstrukcji pod konkretne formy reklamy.

Po ustaleniu detali i wytycznych, wykonamy dla Ciebie projekt, który po Twojej akceptacji dostarczymy pod wskazany adres oraz zamontujemy.

Konstrukcje reklamowe, które są oferowane przez naszą drukarnię, przykuwają uwagę zarówno estetyką wykonania, jak i funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Proponowane przez nas opcje są trwałe. Klienci mogą wybierać spośród zróżnicowanych formatów oraz form konstrukcji reklamowych.

Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się między innymi montaż banerów reklamowych. Oprócz tego wykonujemy również konstrukcje pod banery o różnych formatach. Jesteśmy w stanie zrealizować także inne rodzaju, niestandardowe zamówienia – wykonujemy konstrukcje według indywidualnych wytycznych. W tej kwestii, ustalamy detale i proponujemy Klientom odpowiednią opcję. Wybór określonego rozwiązania jest uzależniony od rodzaju eksponowanej grafiki, wielkości reklamy, miejsca usytuowania, warunków terenowych oraz planowanego miejsca ekspozycji.

Wszystkim Klientom doradzamy, aby jeszcze przed przystąpieniem do realizacji projektu, określić jego miejsce docelowe – tym samym zdecydować się, gdzie dana reklama ma zostać umieszczona. Równie istotny jest tutaj również wybór materiału. Na tej podstawie jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje reklamowe. Poszczególne konstrukcje różnią się między sobą w zależności od tego, czy mamy do czynienia z banerami wielkoformatowymi, czy może z reklamami wolnostojącymi typu bilboard.

Przed przystąpieniem do realizacji, warto również określić częstotliwość zmiany ekspozycji reklamy. Miejmy na uwadze, że możliwe jest wykorzystanie istniejących już elementów, co gwarantuje oszczędność.

Powierzając nam projekt, możesz liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników. Doradzimy, odpowiemy na każde pytanie, wybierzemy najlepszą opcję, rozwiejemy wątpliwości i ustalimy terminy. Shark Design to drukarnia gwarantująca najwyższą jakość wykonania.