Szyldy, tablice unijne

Montaż tablic i szyldów Warszawa

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design wykonuje również tablice unijne. Projekty z tego zakresu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zlecając nam takie zadanie, Klient może liczyć na wsparcie w pełnym zakresie. Zajmiemy się zarówno produkcją, jak i transportem oraz montażem. Podkreślamy, że każdy projekt jest realizowany według wytycznych. Cechuje nas profesjonalizm, poparty latami doświadczeń.

Oferujemy Państwu tablice unijne:

 • pamiątkowe,
 • informacyjne,
 • PROW,
 • tablice według wytycznych klienta.

Przystępując do pracy, skupiamy się na dokładności oraz zgodnością z ogólnie przyjętymi standardami. Tablice unijne, spełniają określone funkcje i istotne jest trzymanie aktualnych wymogów unijnych – dotyczy to zarówno kwestii rozmiaru, sposobu ich wykonania pod kątem grafiki, kolorystyki, jak i umieszczonych na nich treści. Poszczególne realizacje powinny być dostosowane do konkretnych wytycznych poszczególnych projektów. Shark Design jako profesjonalna firma, weźmie pod uwagę wszystkie niezbędne wymogi.

Zarówno projekty tablic unijnych, jak i efekt końcowy jest zgodny z:

 • księgą wizualizacji znaku Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
 • księgą identyfikacji wizualnej znaku marki Fundusze Europejskie,
 • księgą znaków polityki spójności na lata 2014-2020,
 • specyfikacją Klienta.

W przypadku tego rodzaju zamówień, niezwykle ważna jest technika wykonania. Shark Design oferuje tablice unijne zarówno jedno-, jak i dwustronne wydrukowane w technice druk UV. Tablice unijne zewnętrzne posiadają laminat, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Wydruk jest odporny na czynniki atmosferyczne. Zapewniamy, że tablica przetrwa w nienaruszonym stanie do końca ram czasowych, założonych w projekcie i bez trudu będzie można odczytać informacje na niej zawarte. Gwarantujemy trwałość konstrukcji całej tablicy, jak i wykonanego nadruku.

Druk tablic unijnych jest możliwy na następujących materiałach:

 • PCV,
 • dibondzie,
 • plexi do montowania na elewacji, ogrodzeniach, konstrukcjach wolnostojących.

Montaż tablic unijnych

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi, proponujemy również transport oraz montaż tablic unijnych. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości. Klient bowiem otrzymuje pewność, że całość zostanie dostarczona we wskazanym terminie i w idealnym stanie. Niezwykle istotna jest również usługa montażu. Powierzając to zadanie naszej firmie, masz pewność, że konstrukcja będzie dopasowana do danej tablicy. Zostanie ona dostosowana do typu, materiału, wielkości oraz miejsca. Wszystko to sprawia, że poszczególny projekt będzie stabilny i bezpieczny. Właściwy montaż odbywa się, biorąc pod uwagę wytyczne takie, jak ciężar oraz rodzaj podłoża. Shark Design zaprojektuje i wykona stabilne konstrukcje, które przetrwają w niezmienionym stanie. Podkreślimy, że mogą one zostać również zrobione według indywidualnych wytycznych.

Nasza firma zlecone zadania wykonuje samodzielnie, dlatego też jesteśmy pewni najwyższej jakości. Gwarantujemy, że każdy Klient będzie zadowolony z realizacji.