Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa Warszawa

Reklama wielkoformatowa to niestandardowa forma zwrócenia uwagi, która jest bardzo skuteczna. Idealnie sprawdza się ona w przestrzeni miejskiej, ale nie tylko. Może zostać również umieszczona przy ruchliwej, często uczęszczanej drodze i w innych miejscach. Ciężko przejść obok niej obojętnie.

Drukarnia Shark Design to specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o wykonanie, realizację i montaż reklamy wielkoformatowej. Wybierając nas, zyskujesz gwarancję jakości. Proponujemy produkt odporny na promieniowanie UV, ale również na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jest niezwykle istotne. Niestraszny mu deszcz, śnieg, wiatr – bez względu na wszystko, reklama wielkoformatowa będzie trwała.

Druk solwentowy

Nasza drukarnia dysponuje urządzeniami  do profesjonalnego druku solwentowego w najwyższej jakości. Ta forma druku cieszy się ogromną popularnością. Przede wszystkim jest ona powszechna, daje szerokie pole do popisu i ogromne możliwości stosowania. Wszystko to stawia druk solwentowy na pierwszym miejscu wśród technik drukarskich. Co istotne, można go zastosować na naprawdę wielu różnorodnych materiałach podkładowych, a cała technika opiera się na tuszach rozpuszczalnikowych, które wnikają w strukturę podgrzanego materiału.

Skuteczność reklamy wielkoformatowej

Reklama wielkoformatowa jest stosowana przede wszystkim w przestrzeni publicznej. Obok takiej formy marketingu wizualnego nie sposób przejść obojętnie. Sprawdza się ona np. zewnętrznych konstrukcjach – np. tablice i banery, siatki mesh, billboardy itd.

Reklama wielkoformatowa przykuwa uwagę. Od teraz, możemy wzbudzać zainteresowanie nawet tych Klientów, którzy do tej pory, nie wiedzieli nawet, jaki jest profil prowadzonej przez nas działalności. Jest to idealny sposób na promowanie firmy. Odpowiednio dostosowany przekaz reklamowy i szata graficzna tworzą obraz, który działa na świadomość. Reklama wielkoformatowa pozostaje w pamięci, daje możliwość zapamiętania pewnych detali. Wszystko to sprawia, że stosując ją, można pozyskać sporą grupę nowych Klientów.

Przy takiej formie marketingowej, kluczowe jest odpowiednie zaplanowanie wszystkiego. Przemyślana reklama wielkoformatowa stanie się istotnym elementem kampanii promocyjnej. Jej zaletą jest również to, że oddziałuje na odbiorców non stop. Pamiętaj, że chwytliwe hasło reklamowe,zdjęcie lub ilustracja w dobrej jakości oraz minimalna ilość detali potrafią skutecznie zwrócić uwagę na daną usługę lub produkt. Niezwykle istotne jest tu również wykonanie – perfekcyjna jakość druku i dbałość o detale gwarantują sukces.

 

 

Reklama wielkoformatowa od Shark Design to gwarancja precyzji i idealnego nasycenia kolorów. Najwyższą jakość jesteśmy w stanie zagwarantować także dzięki temu, że wykorzystujemy odpowiedni sprzęt. Posiadamy w asortymencie plotery wielkoformatowe, dzięki którym możemy realizować druk:

  • do 160cm – w jakości 1440 x 1440 dpi (jakość fotograficzna)
  • do 320cm – w jakości 720 x 720 (jakość produkcyjna)
  • druki w większym formacie są wykonywane poprzez zgrzewanie brytów do dowolnej wielkości

Jakość usług oferowanych przez Shark Design

Produkcja reklam wielkoformatowych to dziedzina, w której nasza drukarnia ma ogromne doświadczenie. Do tej pory zrealizowaliśmy z powodzeniem mnóstwo projektów, a tym samym możesz być spokojny, powierzając nam projekt. Gwarantujemy najwyższą jakość druku i wykonanie dbające o każdy detal. Wszystkie informacje, które zostaną zamieszczone na reklamie, będą się czytelnie i wyraźnie prezentować. Nie bez znaczenia pozostaje tu również kwestia odpowiedniej wytrzymałości.

Nasza drukarnia świadczy również usługę montażu reklamy. Bez względu na Twoje wymagania, podołamy każdemu zadaniu – umieścimy reklamę zarówno na wysokości, jak i na poziomie ziemi. Zadbamy o każdy detal – nie musisz się obawiać o kwestię stabilności i prawidłowego montażu. Jesteśmy specjalistami.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i dopasuj do swoich potrzeb odpowiednią usługę. Reklama wielkoformatowa to idealny sposób, by zaistnieć w przestrzeni miejskiej i przykuć uwagę potencjalnego Klienta.

 

 

Reklama wielkoformatowa zewnętrzna w Warszawie – najlepsze miejsca

Reklama wielkoformatowa w postaci np. billboardów nie jest już najnowszą formą reklamy, jednak w dalszym ciągu popularną i skuteczną. Umieszczając billboard przy ruchliwej drodze można mieć gwarancję, że reklamę zobaczy mnóstwo osób podczas codziennych podróży. Z racji uwarunkowań społeczno-gospodarczych jednym z najlepszych miejsc na tego typu reklamę to Warszawa.

Dlaczego Warszawa?

Warszawa posiada około 1 800 000 mieszkańców, przez co jest największym miastem w Polsce. To centrum edukacyjne, biznesowe, sportowe oraz kulturowe naszego kraju i to właśnie w Warszawie znajdują się siedziby największych Polskich firm. Miasto to jest również dobrze skomunikowane, dzięki czemu mnóstwo osób przyjeżdża tam codzienne do pracy lub w celach biznesowych. Wszystko to sprawia, że Warszawa jest idealnym miejscem na billboardy i ogólnie pojętą outdoor reklamę.

Najlepsze miejsca na billboard w Warszawie

W przypadku decydowanie się na konkretne miejsce reklamy zewnętrznej w Warszawie, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Po pierwsze miejsce na reklamę musi być umieszczone przy ruchliwej drodze, aby reklama była skuteczna w aspekcie ilościowym. Po drugie warto zadbać, aby droga wychodziła od jakiejś dzielnicy biznesowej ponieważ taką drogą częściej mogą przejeżdżać osoby pracujące w wielkich korporacjach, które zwykle dysponują większym dochodem. Większy dochód oznacza, większą szansę na zakup usługi i produkty. Drugi czynnik jest oczywiście uzależniony od rodzaju działalności reklamującego się przedsiębiorstwa. W przypadku dość niszowych branż, lepszą strategią jest umieszczenie reklamy przy możliwe najbardziej ruchliwej drodze. Oto najlepsze miejsca na reklamę wielkoformatową w postaci bilbordu w Warszawie:

al. Prymasa Tysiąclecia

Najbardziej ruchliwy szlak komunikacyjne w największym mieście Polski. Bardzo oczywisty wybór, podczas szukania optymalnej lokalizacji w billboard reklamowy. Przez trasę o długości 5 kilometrów każdej doby przejeżdża około 130 000 samochodów.

Wybrzeże Gdańskie

Jest szczególnie interesująca propozycja na ulokowanie reklamy. Droga biegnie przy brzegu Wisły, co warunkuje dodatkowe walory estetyczne krajobrazu. Dodatkowo przejeżdża nią każdej doby około 100 000 samochodów, co jest bardzo dobrym wynikiem i pozwala na znalezienie idealnego miejsca na bilbordy.

al. Jerozolimskie

Południowo-zachodni wjazd do Warszawy o długości 10 kilometrów. Każdej porusza się tędy około 115 000 samochodów, co umożliwia korzystne ulokowanie reklamy billboardowej w Warszawie.

Wybrzeże Kościuszkowskie

Droga biegnąca również przy Wiśle, ale w okolicach mostu Świętokrzyskiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Drogą każdej dobry przejeżdża około 100 000 samochodów, co pozwala na lokalizację skutecznych bilbordów reklamowych. Dodatkowym atutem jest właśnie Centrum Nauki, które przyciąga wiele rodzin z dziećmi.

Płowiecka

Ostatni szlak komunikacyjny, którym poruszą się około 100 000 samochodów w ciągu doby. Położona jest we wschodniej części miasta. Droga nie jest długa, bo liczy około 2 km, jednakże zagęszczenie ruchu jest na tyle duże, że reklama w tym miejscu będzie bardzo dobrym pomysłem.

Reklama wielkoformatowa Warszawa

W Warszawie istnieje znacznie więcej miejsc, w których można znaleźć atrakcyjną lokalizację na billboard, jednak wyżej wymienione to jedne z najlepszych. Oczywiście warto mieć na uwadze, że umieszczenie reklamy wielkoformatowej w Warszawie z atrakcyjną lokalizacją, wiąże się również wysokim kosztem umieszczenia billboardu.