Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa Warszawa

Reklama wielkoformatowa to niestandardowa forma zwrócenia uwagi, która jest bardzo skuteczna. Idealnie sprawdza się ona w przestrzeni miejskiej, ale nie tylko. Może zostać również umieszczona przy ruchliwej, często uczęszczanej drodze i w innych miejscach. Ciężko przejść obok niej obojętnie.

Drukarnia Shark Design to specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o wykonanie, realizację i montaż reklamy wielkoformatowej. Wybierając nas, zyskujesz gwarancję jakości. Proponujemy produkt odporny na promieniowanie UV, ale również na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jest niezwykle istotne. Niestraszny mu deszcz, śnieg, wiatr – bez względu na wszystko, reklama wielkoformatowa będzie trwała.

Druk solwentowy

Nasza drukarnia dysponuje urządzeniami  do profesjonalnego druku solwentowego w najwyższej jakości. Ta forma druku cieszy się ogromną popularnością. Przede wszystkim jest ona powszechna, daje szerokie pole do popisu i ogromne możliwości stosowania. Wszystko to stawia druk solwentowy na pierwszym miejscu wśród technik drukarskich. Co istotne, można go zastosować na naprawdę wielu różnorodnych materiałach podkładowych, a cała technika opiera się na tuszach rozpuszczalnikowych, które wnikają w strukturę podgrzanego materiału.

Skuteczność reklamy wielkoformatowej

Reklama wielkoformatowa jest stosowana przede wszystkim w przestrzeni publicznej. Obok takiej formy marketingu wizualnego nie sposób przejść obojętnie. Sprawdza się ona np. zewnętrznych konstrukcjach – np. tablice i banery, siatki mesh, billboardy itd.

Reklama wielkoformatowa przykuwa uwagę. Od teraz, możemy wzbudzać zainteresowanie nawet tych Klientów, którzy do tej pory, nie wiedzieli nawet, jaki jest profil prowadzonej przez nas działalności. Jest to idealny sposób na promowanie firmy. Odpowiednio dostosowany przekaz reklamowy i szata graficzna tworzą obraz, który działa na świadomość. Reklama wielkoformatowa pozostaje w pamięci, daje możliwość zapamiętania pewnych detali. Wszystko to sprawia, że stosując ją, można pozyskać sporą grupę nowych Klientów.

Przy takiej formie marketingowej, kluczowe jest odpowiednie zaplanowanie wszystkiego. Przemyślana reklama wielkoformatowa stanie się istotnym elementem kampanii promocyjnej. Jej zaletą jest również to, że oddziałuje na odbiorców non stop. Pamiętaj, że chwytliwe hasło reklamowe,zdjęcie lub ilustracja w dobrej jakości oraz minimalna ilość detali potrafią skutecznie zwrócić uwagę na daną usługę lub produkt. Niezwykle istotne jest tu również wykonanie – perfekcyjna jakość druku i dbałość o detale gwarantują sukces.

Reklama wielkoformatowa od Shark Design to gwarancja precyzji i idealnego nasycenia kolorów. Najwyższą jakość jesteśmy w stanie zagwarantować także dzięki temu, że wykorzystujemy odpowiedni sprzęt. Posiadamy w asortymencie plotery wielkoformatowe, dzięki którym możemy realizować druk:

  • do 160cm – w jakości 1440 x 1440 dpi (jakość fotograficzna)
  • do 320cm – w jakości 720 x 720 (jakość produkcyjna)
  • druki w większym formacie są wykonywane poprzez zgrzewanie brytów do dowolnej wielkości

Jakość usług oferowanych przez Shark Design

Produkcja reklam wielkoformatowych to dziedzina, w której nasza drukarnia ma ogromne doświadczenie. Do tej pory zrealizowaliśmy z powodzeniem mnóstwo projektów, a tym samym możesz być spokojny, powierzając nam projekt. Gwarantujemy najwyższą jakość druku i wykonanie dbające o każdy detal. Wszystkie informacje, które zostaną zamieszczone na reklamie, będą się czytelnie i wyraźnie prezentować. Nie bez znaczenia pozostaje tu również kwestia odpowiedniej wytrzymałości.

Nasza drukarnia świadczy również usługę montażu reklamy. Bez względu na Twoje wymagania, podołamy każdemu zadaniu – umieścimy reklamę zarówno na wysokości, jak i na poziomie ziemi. Zadbamy o każdy detal – nie musisz się obawiać o kwestię stabilności i prawidłowego montażu. Jesteśmy specjalistami.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i dopasuj do swoich potrzeb odpowiednią usługę. Reklama wielkoformatowa to idealny sposób, by zaistnieć w przestrzeni miejskiej i przykuć uwagę potencjalnego Klienta.