Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe Warszawa

Drukarnia Shark Design wykonuje naklejki podłogowe, które stanowią oryginalną i ciekawą formę reklamy.

Naklejki podłogowe wykonywane są zwłaszcza do użytku w punktach sprzedaży. Nakleja się je na gładkiej i twardej powierzchni. Wykonane są na folii samoprzylepnej, a zabezpieczone specjalnym antypoślizgowym laminatem podłogowym. Dzięki swojej strukturze jest on wyjątkowo trwały, zabezpiecza przed ścieraniem i charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia. Stanowi on jednocześnie materiał antypoślizgowy. Naklejki podłogowe są przeznaczone do ekspozycji wewnętrznych. Spełniają one wszelkie normy ku temu, by stosować je w szpitalach, szkołach, aptekach, sklepach czy halach sportowych.

Właściwości i okres trwałości naklejek podłogowych

Okres trwałości naklejek wynosi 1 rok. Naklejki podłogowe drukujemy w kolorystyce CMYK, jednostronnie (4+0). Wykonane są one z samoprzylepnej folii w kolorze białym z kolorowym nadrukiem. Umożliwiamy wycinanie naklejek w dowolny kształt. Dodatkowym zabezpieczeniem, które chroni całość, jest specjalny laminat, stanowiący powierzchnię antypoślizgową.

Możliwe jest przedłużenie żywotności naklejek podłogowych – w tym celu wykonuje się je z tzw. spadem – część folii zabezpieczającej wychodzi poza obrys folii zadrukowanej, tworząc tym samym niewidoczną obwódkę (naklejka wówczas jest mniej narażona na zdzieranie mechaniczne).

W Shark Design zamówisz trwałe i estetyczne naklejki na podłogę, które będą idealną reklamą. Oferujemy konkurencyjną cenę i szybkie wykonanie. Gwarantujemy najwyższą jakość i wsparcie techniczne. Reklamuj się skutecznie i bądź widoczny! Teraz Twoi klienci, nawet patrząc się w podłogę, mogą zapoznawać się daną ofertą.

Naklejki na podłogę to skuteczna forma reklamy – robi ona wrażenie, jest widoczna i daje spore możliwości.

Druk naklejek podłogowych

W Shark Design drukujemy naklejki podłogowe o dowolnym kształcie, rozmiarze i nakładzie. Dzięki temu, możliwe jest perfekcyjne dostosowanie reklamy do każdego pomieszczenia, do dowolnej podłogi. Znakomita jakość naklejek zapewnia odpowiednią trwałość, czytelność i perfekcyjny wygląd na długo. Oferujemy atrakcyjne ceny i elastyczny czas realizacji zamówienia. Świadczymy kompleksowe usługi – powierz nam projekt graficzny naklejki, wykonanie i montaż!