Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Warszawa

Chcielibyście Państwo w atrakcyjny pod względem wizualnym sposób wyróżnić budynek Waszej firmy? Kasetony reklamowe, jakie wykonujemy w Shark Design to produkty podświetlane modułami LED, które umożliwią Wam efektowne i estetyczne podkreślenie nazwy Waszej marki oraz lokalizacji.

Specjalne tablice zawieszone na murze czy nad wejściem prezentują się bardzo atrakcyjnie – zwłaszcza gdy robi się ciemno – a delikatne światło nadaje im szlachetności i przyciąga spojrzenia. Wykonujemy kasetony reklamowe skonstruowane z profili aluminiowych – zarówno jedno-, jak i dwustronne.

Innym niezwykle korzystnym aspektem implementacji tego typu praktycznych zdobień na dowolnym obiekcie jest to, że dużo łatwiej będzie go znaleźć wśród wielu nieróżniących się niczym wizualnie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Ponadto, wiele osób, które nie miały w zamyśle odwiedzenia danego punktu, widząc tak ciekawą realizację graficzną jak kreatywnie wykonane kasetony reklamowe może skusić się by tam zajrzeć – szczególnie przydatne jest takie rozwiązanie w przypadku pubów, dyskotek, barów oraz wszelkich innych miejsc, które odwiedza się bardzo często spontanicznie.

Troska o wizualną identyfikację firmy jest dziś bardzo ważna, dlatego warto powiązać dany moduł z logo i grafiką związanymi z Waszym przedsiębiorstwem. Oprócz projektowania zajmujemy się też transportem i montażem naszych wyrobów bezpośrednio pod konkretnym adresem. Siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na ulicy Chełmżyńskiej w Warszawie.

Kasetony reklamowe / świetlne – skuteczne narzędzie w marketingu

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design proponuje swoim Klientom kasetony reklamowe, które są chętnie wybieranym elementem reklamowym i okazują się skutecznym narzędziem marketingowym. Przede wszystkim pozwalają się one wyróżnić oraz zapewniają odpowiednią identyfikację wizualną. Sprawdzą się w wielu przypadkach – zarówno jeśli chodzi o firmy, jak i osoby indywidualne. Już teraz zadbaj o to, by dany budynek, lokal, biuro lub siedziba firmy się wyróżniała.

Tablice zawieszone nad wejściem lub przy drzwiach do danego pomieszczenia, lokalu lub firmy przykuwają uwagę i jednocześnie stanowią ciekawy element dekoracyjny. Prezentują się one niezwykle atrakcyjne i dodatkowo sprawiają, że łatwiej zauważyć poszczególne miejsce. Mało tego, dzięki podświetleniu, są one widoczne nawet wtedy, gdy robi się ciemno. Dzięki temu, można być widocznym dla potencjalnych klientów o różnych porach. Reklama może pozostawać non top aktywna. Mało tego, pokazuje ona, że dbamy o każdy detal, w tym również o identyfikację naszej działalności.

Podświetlane detale tego rodzaju ładnie wyglądają i zwracają na siebie uwagę. Efekt, jaki dają, jest naprawdę niesamowity. Delikatne światło przyciąga spojrzenia. W Shark Design wykonujemy kasetony reklamowe podświetlane modułami LED, które umożliwią efektowne podkreślenie marki, ale i lokalizacji. Konstrukcja tego rodzaju elementów opiera się na aluminiowych profilach – zarówno jedno-, jak i dwustronnych.

Warto wspomnieć, że kasetony świetlne nad wejściem sprawiają, że dany obiekt dużo łatwiej znaleźć. Wyróżnienie się na tle konkurencji nie będzie już przysparzało żadnych problemów. W końcu staniesz się widoczny dla potencjalnych klientów. Teraz nawet osoby, które nie miały pojęcia o istnieniu Twojej firmy, dowiedzą się o niej. Kaseton reklamowy zachęca do skorzystania z usług różnych branż.

Chętnie stosuje je zwłaszcza w przypadku miejsc powiązanych z sektorem gastronomicznym (puby, dyskoteki i bary) – dzięki takie formie reklamy, można je odwiedzić zupełnie spontanicznie. Osoby przechodzące obok tego rodzaju miejsc, często nie mają pojęcia o istnieniu danego lokalu. Tymczasem dzięki kasetonom można to zmienić.

Warto zwrócić uwagę również na to, że taka forma reklamy odpowiednio się prezentuje także wewnątrz. W ogromnych biurowcach i w innych budynkach, w których wynajmujemy pomieszczenia, często nie mamy pojęcia, jak odpowiednio nakierować klientów na naszą siedzibę. Kasetony to ładne, eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, które zapewni pożądany efekt. Mało tego, wieszając je wewnątrz budynków, również zachęcamy osoby, które nie miały szybciej pojęcia o naszym istnieniu, do skorzystania z usług.

Jeśli chcesz zadbać o wizualną identyfikację firmy, to kasetony stanowią znakomite rozwiązanie. Dodatkowo, warto by zawierały one logo i grafikę kojarzącą się jednoznacznie z Twoją działalnością. Masz projekt, a może szukasz inspiracji? My Ci pomożemy!

W Shark Design oprócz projektu i wykonania całości, zapewniamy Ci transport oraz montaż kasetonów. Teraz masz gwarancję, że każdy etap prac będzie przebiegał bezproblemowo i cały projekt możesz zlecić jednej firmie. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany!