Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Warszawa

Chcielibyście Państwo w atrakcyjny pod względem wizualnym sposób wyróżnić budynek Waszej firmy? Kasetony reklamowe, jakie wykonujemy w Shark Design to produkty podświetlane modułami LED, które umożliwią Wam efektowne i estetyczne podkreślenie nazwy Waszej marki oraz lokalizacji.

Specjalne tablice zawieszone na murze czy nad wejściem prezentują się bardzo atrakcyjnie – zwłaszcza gdy robi się ciemno – a delikatne światło nadaje im szlachetności i przyciąga spojrzenia. Wykonujemy kasetony reklamowe skonstruowane z profili aluminiowych – zarówno jedno-, jak i dwustronne.

Innym niezwykle korzystnym aspektem implementacji tego typu praktycznych zdobień na dowolnym obiekcie jest to, że dużo łatwiej będzie go znaleźć wśród wielu nieróżniących się niczym wizualnie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Ponadto, wiele osób, które nie miały w zamyśle odwiedzenia danego punktu, widząc tak ciekawą realizację graficzną jak kreatywnie wykonane kasetony reklamowe może skusić się by tam zajrzeć – szczególnie przydatne jest takie rozwiązanie w przypadku pubów, dyskotek, barów oraz wszelkich innych miejsc, które odwiedza się bardzo często spontanicznie.

Troska o wizualną identyfikację firmy jest dziś bardzo ważna, dlatego warto powiązać dany moduł z logo i grafiką związanymi z Waszym przedsiębiorstwem. Oprócz projektowania zajmujemy się też transportem i montażem naszych wyrobów bezpośrednio pod konkretnym adresem. Siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na ulicy Chełmżyńskiej w Warszawie.

Kasetony reklamowe / świetlne – skuteczne narzędzie w marketingu

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design proponuje swoim Klientom kasetony reklamowe, które są chętnie wybieranym elementem reklamowym i okazują się skutecznym narzędziem marketingowym. Przede wszystkim pozwalają się one wyróżnić oraz zapewniają odpowiednią identyfikację wizualną. Sprawdzą się w wielu przypadkach – zarówno jeśli chodzi o firmy, jak i osoby indywidualne. Już teraz zadbaj o to, by dany budynek, lokal, biuro lub siedziba firmy się wyróżniała.

Tablice zawieszone nad wejściem lub przy drzwiach do danego pomieszczenia, lokalu lub firmy przykuwają uwagę i jednocześnie stanowią ciekawy element dekoracyjny. Prezentują się one niezwykle atrakcyjne i dodatkowo sprawiają, że łatwiej zauważyć poszczególne miejsce. Mało tego, dzięki podświetleniu, są one widoczne nawet wtedy, gdy robi się ciemno. Dzięki temu, można być widocznym dla potencjalnych klientów o różnych porach. Reklama może pozostawać non top aktywna. Mało tego, pokazuje ona, że dbamy o każdy detal, w tym również o identyfikację naszej działalności.

 

 

Podświetlane detale tego rodzaju ładnie wyglądają i zwracają na siebie uwagę. Efekt, jaki dają, jest naprawdę niesamowity. Delikatne światło przyciąga spojrzenia. W Shark Design wykonujemy kasetony reklamowe podświetlane modułami LED, które umożliwią efektowne podkreślenie marki, ale i lokalizacji. Konstrukcja tego rodzaju elementów opiera się na aluminiowych profilach – zarówno jedno-, jak i dwustronnych.

Warto wspomnieć, że kasetony świetlne nad wejściem sprawiają, że dany obiekt dużo łatwiej znaleźć. Wyróżnienie się na tle konkurencji nie będzie już przysparzało żadnych problemów. W końcu staniesz się widoczny dla potencjalnych klientów. Teraz nawet osoby, które nie miały pojęcia o istnieniu Twojej firmy, dowiedzą się o niej. Kaseton reklamowy zachęca do skorzystania z usług różnych branż.

Chętnie stosuje je zwłaszcza w przypadku miejsc powiązanych z sektorem gastronomicznym (puby, dyskoteki i bary) – dzięki takie formie reklamy, można je odwiedzić zupełnie spontanicznie. Osoby przechodzące obok tego rodzaju miejsc, często nie mają pojęcia o istnieniu danego lokalu. Tymczasem dzięki kasetonom można to zmienić.

Warto zwrócić uwagę również na to, że taka forma reklamy odpowiednio się prezentuje także wewnątrz. W ogromnych biurowcach i w innych budynkach, w których wynajmujemy pomieszczenia, często nie mamy pojęcia, jak odpowiednio nakierować klientów na naszą siedzibę. Kasetony to ładne, eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, które zapewni pożądany efekt. Mało tego, wieszając je wewnątrz budynków, również zachęcamy osoby, które nie miały szybciej pojęcia o naszym istnieniu, do skorzystania z usług.

Jeśli chcesz zadbać o wizualną identyfikację firmy, to kasetony stanowią znakomite rozwiązanie. Dodatkowo, warto by zawierały one logo i grafikę kojarzącą się jednoznacznie z Twoją działalnością. Masz projekt, a może szukasz inspiracji? My Ci pomożemy!

W Shark Design oprócz projektu i wykonania całości, zapewniamy Ci transport oraz montaż kasetonów. Teraz masz gwarancję, że każdy etap prac będzie przebiegał bezproblemowo i cały projekt możesz zlecić jednej firmie. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany!

 

 

Kasetony reklamowe i reklama zewnętrzna — producent opowiada, czym jest baner podświetlany!

Żyjemy w czasach, w których reklama świetlna odgrywa niebagatelne znaczenie. Dzięki niej obiekty stają się widoczne, co bezpośrednio przekłada się na zyski przedsiębiorców. Znaki reklamowe takie jak neon reklamowy, szyldy reklamowe, baner led, reklama na dach samochodu, reklama dibond, czy kasetony to tylko nieliczne z przykładów tego, jak przyciągnąć uwagę klienta. Interesują Cię tanie kasetony reklamowe lub oświetlenie reklam zewnętrznych? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jaka jest obecnie na rynku cena za m2 kasetony elewacyjne. Wskazówek udziela producent reklamy świetlnej, którego specjalizacja to reklama świetlna — Warszawa i okolice. Dowiesz się również, gdzie znaleźć kasetony w Szczecinie czy inne totemy reklamowe — śląskie i pozostałe województwa.

Kaseton reklamowy — reklama świetlna czy kaseton z dibondu?

Kasetony na ścianę można podzielić na kilka rodzajów. Na początku jednak należy powiedzieć, że są to reklamy świetlne, które zamiennie określa się również jako plafon reklamowy, szyld podświetlany, szyld led lub baner reklamowy podświetlany, który zawiera logo podświetlane. Reklama kaseton dzieli się m.in. na:

  • kasetony świetlne — określane również często jako kaseton reklamowy led. Wyglądają ładnie i są łatwe w montażu. Do ich produkcji wykorzystuje się farby bądź folie, które z czasem mogą zacząć tracić swój kolor. Taki kaseton reklamowy w Warszawie jest jedną z najczęściej spotykane kasetony elewacyjne (cena jest bardzo atrakcyjne);
  • kaseton dibond — to bardzo nowoczesne neony reklamowe, które w porównaniu do zwykłej reklamy świetlnej led są znacznie bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych i nie blakną. W połączeniu z led można uzyskać zachwycające efekty świetlne, takie jak np. reklama 3D. Takie kasetony podświetlane w Warszawie są jedną z najnowszych form reklamowych — nie sposób obok nich przejść obojętnie. Należy jednak wiedzieć, że takie reklamy świetlne (Warszawa i okolice), nie należą do najtańszych.

 

 

Baner świetlny, semafor reklamowy czy kaseton led?

Wiele osób błędnie myli ze sobą wspomniane powyżej pojęcia. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom nie oznaczają one tego samego, choć wszystkie z nich mogą być używane jako szyldy podświetlane. Różnica pomiędzy nimi została opisana poniżej.

Baner reklamowy podświetlany

To reklama podświetlana led o dużych wymiarach, która poza logiem firmy zawiera również krótki opis jej oferty.

Semafor reklamowy

To inaczej kaseton okrągły, który mocuje się w pozycji prostopadłej do ściany budynku.

Kaseton świetlny

To reklama podświetlana, która jest mocowana do zewnętrznej ściany budynku i z reguły przedstawia wyłącznie logo i nazwę firmy. Ma formę prostokąta.

Kasetony Warszawa — sprawdzony producent reklam

Jako producent reklamy z wieloletnim doświadczeniem możemy powiedzieć, że świecąca reklama to nasza misja. Rzetelnie podchodzimy do sprawy, a oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Przede wszystkim jednak nasze kasetony reklamowe to cena, która przez wiele osób uchodzi za atrakcyjną. Interesuje Cię nasza reklama świetlna? Cena ustalana jest indywidualnie — zgodnie z wymogami, jakie Państwa szyld ma spełniać.

Szyld podświetlany — cena

Dla porównania: dibond cena za m2 to wydatek rzędy od 100 do 300 zł za m2. Wszystko zależy od wyboru struktury, kolory oraz materiałów, z których szyld ma zostać wykonany. W celu zapoznania się z dokładną ceną za kaseton reklamowy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Kaseton menu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy m.in.:

  • kaseton podświetlany — np. kasetony led;
  • kasetony z dibondu — w tym zwykłe kasetony aluminiowe;
  • kasetony 3d

Dostarczamy kasetony reklamowe w Warszawie oraz wysyłkowo, na terenie całej Polski. Nasze produkty docierają wszędzie – sprawdź już dziś i zamówi kasetony reklamowe — Katowice, Trójmiasto, Wrocław i inne.