Litery przestrzenne

Litery przestrzenne Warszawa

Litery przestrzenne to jedna z opcji oferowanych przez drukarnię wielkoformatową Shark Design. Cieszą się one ogromną popularnością i sprawdzają się na wielu frontach. Umożliwiają efektowne zaprezentowanie firmy, sklepu, warsztatu, biura i każdej innej formy działalności. Wyglądają niezwykle estetycznie, nowocześnie i stanowią znakomity sposób, by zwrócić uwagę na dane miejsce. Dodatkowo, taka forma reklamy prezentuje się prestiżowo.

Dzięki odpowiedniemu kształtowi przyciągają wzrok klientów, a jeśli dodatkowo zastosuje się możliwość podświetlenia (litery aluminiowe), to będą widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Taka forma reklamy przestrzennego daje możliwość podświetlenia wykonanego napisu za pomocą umieszczonych wewnątrz świetlówek, neonów lub diod LED. Obecnie litery przestrzenne wypierają tradycyjne, płaskie tablice.

Wymiary oraz forma napisów przestrzennych są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Drukarnia wielkoformatowa Shark Design podejmiemy się realizacji każdego Twojego pomysłu – instalacja jest możliwa niemalże na każdym podłoży i w dowolnym miejscu elewacji budynku. Oferujemy zarówno podświetlane litery przestrzenne, jak i litery standardowe (wykonane z lekkiego styrodoru).

Shark Design proponuje kompleksowy zakres usług – wykonany projekt liter przestrzennych, realizację oraz montaż liter przestrzennych w Warszawie.

 

 

Litery przestrzenne – doskonała forma reklamy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że litery przestrzenne to również forma reklamy, a tym samym musi zwracać na siebie uwagę, przykuwać wzrok przechodzących osób oraz po prostu się wyróżniać w efektowny sposób. Zarówno w przypadku liter tradycyjnych, jak i podświetlanych niezwykle istotny jest odpowiedni projekt. Powinien być on innowacyjny oraz estetyczny. Szyld składający się z poszczególnych liter nie może przypominać innych, musi być charakterystyczny.

W Shark Design dokładnie planujemy nasze działania, dzięki czemu efekty naszych realizacji są naprawdę wyjątkowe.

Proponujemy litery przestrzenne:

  • do zamieszczenia na zewnątrz obiektów,
  • do zamieszczenia wewnątrz obiektów,
  • do realizacji wielkogabarytowych, takich jak oznaczanie centrów handlowych,
  • ze stałym podświetleniem,
  • z opcją czasowego podświetlenia (możliwość samodzielnej regulacji).

Przestrzenna grafika reklamowa 3D

Przestrzenna grafika reklamowa w formie liter 3D cieszy się coraz większą popularnością, dlatego też tak często widuje się ją w wielu różnych miejscach. Taka forma reklamy buduje odpowiedni wizerunek firmy.

W Shark Design posiadamy nieograniczone możliwości projektowania i tworzenia liter 3D. Świadczymy usługi kompleksowe – możemy wykonać ciekawy projekt, który po Twojej akceptacji zrealizujemy i jednocześnie zadbamy o każdy etap prac. Jeśli posiadasz pomysł lub logotyp, to chętnie na tej podstawie stworzymy litery przestrzenne.

Dzisiaj dostępne są różnorodne tworzywa odpowiednie do liter 3D – my wybieramy ten najlepsze, które są jednocześnie trwałe, łatwe w obróbce i proste w montażu. Korzystamy z następujących materiałów:

  • PLEXI PMMA – tworzywo sztuczne, jedno z najczęściej stosowanych w reklamie,
  • PCV spienione – najpopularniejszy materiał podkładowy używany na planszach, tablicach itd.,
  • PCV twarde – polichlorek winylu w postaci twardych płyt odpornych na czynniki atmosferyczne i substancje chemiczne,
  • styrodur – tworzywo w postaci jednorodnej piany, twardsze niż styropian.

Wykonujemy usługę montażu, w ramach której jesteśmy w stanie zdemontować dotychczasowe litery lub logo i założyć nowe. Cały proces odbywa się zgodnie z ustaleniami.

 

 

Przestrzenne litery 3D podświetlane – drukarnia Warszawa

Chcesz rozwijać swoją firmę i przyciągnąć szerokie grono nowych, zaufanych Klientów? Inwestycja w odpowiednią, przykuwającą wzrok reklamę to zupełna podstawa! Jednak reklama reklamie nierówna. Od dłuższego już czasu rynek podbijają niezwykle efektowne litery 3D, obok których nie sposób przejść obojętnie. Umieszcza się je z powodzeniem zarówno na elewacjach budynków, w formie reklamy zewnętrznej, ale mogą stanowić również niebanalną, ciekawą ozdobę wewnątrz lokalu, w formie chociażby loga marki, interesującego napisu, bądź znaku informacyjnego. Litery przestrzenne są także rozwiązaniem w nader atrakcyjnej cenie, szczególnie wówczas, gdy stawiasz na zaufane, doświadczone marki. 

Litery podświetlane. Co musisz o nich wiedzieć? 

Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że praca nad marketingiem jest monotonna, pochłania wiele czasu i często nie przynosi zamierzonych efektów. W rzeczywistości takie osoby najpewniej sięgają po nieskuteczne, źle przemyślane narzędzia. Litery 3D podświetlane to doskonały, innowacyjny wybór na długie lata. Większość firm, których działką są napisy 3D, działających w okolicach Warszawy, wyręczy Cię w przeważającej większości zadań, związanych z tworzeniem gustownej ozdoby dla Twojej restauracji, klubu czy biura bądź efektownej reklamy. 

Liczne firmy najpierw zajmują się stworzeniem projektu Twojego logo 3D czy napisu do druku. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który żmudnie upłynąłby Ci na projektowaniu najlepszego, wyrazistego napisu. Następnie wyprodukuje Twój napis. O ile tylko stawiasz na właściwą, kompetentną drukarnię, która swoje usługi świadczy z precyzją, starannością, fachowością i profesjonalizmem, możesz być pewien, że napis będzie odporny na uszkodzenia, a także posłuży Ci przez długie lata. Zazwyczaj firma proponuje również usługi związane z montażem. 

Brzmi świetnie? Zwróć uwagę na pozostałe zalety, które będziesz czerpać z inwestycji w litery podświetlane Warszawa. 

 

 

Budowa litery. Na co trzeba zwrócić uwagę w logo przestrzennym? 

W większości wypadków litery reklamowe, szyldy 3D podświetlane składają się z neonu, plexi i blachy aluminiowej. Pozornie prosta budowa jest bardzo odporna, wytrzymała, a napis po zamontowaniu prezentuje się niepowtarzalnie! 

Litery przestrzenne – cennik 

Zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie… Litery świetlne 3D występują w bardzo różnorodnych cenach, na co wpływa wiele czynników, takich jak rozmiar, kolor, wysokość czy kształt znaków. Reklamy świetlne w Warszawie można jednak znaleźć w atrakcyjnych, przystępnych cenach i są powszechnie stosowane. 

Inne, ciekawe rozwiązania 

Styropianowe litery, litery ze styroduru, logo na budynku, podświetlany napis na ścianę, napis ,,Polska” do druku, reklamy świetlne Warszawa… możliwości masz bez liku. Bez trudu możesz je dostosować do potrzeb swojej marki. Zapoznaj się z propozycjami zaufanych drukarni i wybierz te, które u Ciebie sprawdzą się najlepiej.