Litery przestrzenne

Litery przestrzenne Warszawa

Litery przestrzenne to jedna z opcji oferowanych przez drukarnię wielkoformatową Shark Design. Cieszą się one ogromną popularnością i sprawdzają się na wielu frontach. Umożliwiają efektowne zaprezentowanie firmy, sklepu, warsztatu, biura i każdej innej formy działalności. Wyglądają niezwykle estetycznie, nowocześnie i stanowią znakomity sposób, by zwrócić uwagę na dane miejsce. Dodatkowo, taka forma reklamy prezentuje się prestiżowo.

Dzięki odpowiedniemu kształtowi przyciągają wzrok klientów, a jeśli dodatkowo zastosuje się możliwość podświetlenia (litery aluminiowe), to będą widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Taka forma reklamy przestrzennego daje możliwość podświetlenia wykonanego napisu za pomocą umieszczonych wewnątrz świetlówek, neonów lub diod LED. Obecnie litery przestrzenne wypierają tradycyjne, płaskie tablice.

Wymiary oraz forma napisów przestrzennych są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Drukarnia wielkoformatowa Shark Design podejmiemy się realizacji każdego Twojego pomysłu – instalacja jest możliwa niemalże na każdym podłoży i w dowolnym miejscu elewacji budynku. Oferujemy zarówno podświetlane litery przestrzenne, jak i litery standardowe (wykonane z lekkiego styrodoru).

Shark Design proponuje kompleksowy zakres usług – wykonany projekt liter przestrzennych, realizację oraz montaż liter przestrzennych w Warszawie.

Litery przestrzenne – doskonała forma reklamy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że litery przestrzenne to również forma reklamy, a tym samym musi zwracać na siebie uwagę, przykuwać wzrok przechodzących osób oraz po prostu się wyróżniać w efektowny sposób. Zarówno w przypadku liter tradycyjnych, jak i podświetlanych niezwykle istotny jest odpowiedni projekt. Powinien być on innowacyjny oraz estetyczny. Szyld składający się z poszczególnych liter nie może przypominać innych, musi być charakterystyczny.

W Shark Design dokładnie planujemy nasze działania, dzięki czemu efekty naszych realizacji są naprawdę wyjątkowe.

Proponujemy litery przestrzenne:

  • do zamieszczenia na zewnątrz obiektów,
  • do zamieszczenia wewnątrz obiektów,
  • do realizacji wielkogabarytowych, takich jak oznaczanie centrów handlowych,
  • ze stałym podświetleniem,
  • z opcją czasowego podświetlenia (możliwość samodzielnej regulacji).

Przestrzenna grafika reklamowa 3D

Przestrzenna grafika reklamowa w formie liter 3D cieszy się coraz większą popularnością, dlatego też tak często widuje się ją w wielu różnych miejscach. Taka forma reklamy buduje odpowiedni wizerunek firmy.

W Shark Design posiadamy nieograniczone możliwości projektowania i tworzenia liter 3D. Świadczymy usługi kompleksowe – możemy wykonać ciekawy projekt, który po Twojej akceptacji zrealizujemy i jednocześnie zadbamy o każdy etap prac. Jeśli posiadasz pomysł lub logotyp, to chętnie na tej podstawie stworzymy litery przestrzenne.

Dzisiaj dostępne są różnorodne tworzywa odpowiednie do liter 3D – my wybieramy ten najlepsze, które są jednocześnie trwałe, łatwe w obróbce i proste w montażu. Korzystamy z następujących materiałów:

  • PLEXI PMMA – tworzywo sztuczne, jedno z najczęściej stosowanych w reklamie,
  • PCV spienione – najpopularniejszy materiał podkładowy używany na planszach, tablicach itd.,
  • PCV twarde – polichlorek winylu w postaci twardych płyt odpornych na czynniki atmosferyczne i substancje chemiczne,
  • styrodur – tworzywo w postaci jednorodnej piany, twardsze niż styropian.

Wykonujemy usługę montażu, w ramach której jesteśmy w stanie zdemontować dotychczasowe litery lub logo i założyć nowe. Cały proces odbywa się zgodnie z ustaleniami.