Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów Warszawa

Czas spędzany w korku na ulicy jest na pozór bezproduktywny. W prosty sposób możecie go jednak Państwo zmienić w świetną okazją do zareklamowania swojego przedsiębiorstwa. Oklejanie samochodów, jakim zajmujemy się w Shark Design, to kompleksowa usługa rozciągająca się od projektowania mających przykuć uwagę wzorów, przez produkcję grafiki, aż po doradztwo oraz wykonawstwo gotowych rozwiązań wizualnych na pojazdach.

Proponowane oklejanie samochodów obejmuje zarówno auta osobowe i ciężarowe, jak i motocykle oraz wszelkie inne maszyny. Przy użyciu folii błyszczących lub matowych (które w każdym momencie można zdjąć i zastąpić nowymi) zmieniamy kolor danego pojazdu, który dzięki temu prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem estetycznym. Barwa jest trwała, zaś jej przyleganie intensywne i stabilne. Nie musicie Państwo martwić się także o oryginalny lakier, który pozostanie nienaruszony.

 

 

Skorzystanie z takiego rozwiązania jak oklejanie samochodów zapewni Państwu reklamę praktycznie non stop. Niezależnie od tego czy auto stoi w danej chwili na parkingu, w miejscu, przez które przewija się nieustannie bardzo wiele osób, czy też uczestniczy w ruchu drogowym. Kluczowa jest wyrazistość i transparentność przekazu, atrakcyjna kolorystyka i odpowiednio wyeksponowane esencjonalne elementy marketingowe, tak by zostały przed oczami ich odbiorcy nawet w momencie, gdy Wasz pojazd się od niego oddali. Zastanówcie się tylko do jak wielu osób jesteście w stanie dotrzeć w ciągu jednego dnia. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

Profesjonalne oklejanie aut osobowych, ciężarowych i motocykli

Drukarnia Shark Design oferuje profesjonalne oklejanie samochodów. Usługą tą zajmujemy się od samego początku naszej działalności na rynku. Proponujemy zmianę koloru samochodu za pomocą oklejania folią. Folia to także idealna metoda służąca ochronie lakieru, lamp i innych elementów.

Jako firma posiadająca ogromne doświadczenie, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Poradzimy sobie z każdym zadaniem – przez lata działalności okleiliśmy ponad tysiąc samochodów różnych marek i o różnych wielkościach – począwszy od małych hatchbacków, poprzez sedany, SUV-y i minivany, a skończywszy na autobusach. Oferujemy zarówno wyklejanie grafiki na autach, jak i zmianę kolorów aut za pomocą folii, czy też stylizację aut poprzez oklejanie poszczególnych elementów karoserii (np. dachu lub maski).

 

 

Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pracowników pozwalają na wykonywanie kompleksowych usług w tym zakresie – od wykonania pomiarów, przez przedstawienie wizualizacji w nowym kolorze, po realizację i kosmetykę folii po całym procesie, jakim jest zmiana koloru auta lub wyklejanie go grafiką.

Mamy na koncie mnóstwo zrealizowanych projektów na terenie Warszawy oraz okolic. Wykonywaliśmy zarówno usługi zmiany koloru auta za pomocą folii, jak i oklejania flot firmowych, ale również pojazdów przeznaczonych do celów ekstremalnych. Podejmujemy się każdego wyzwania – nawet najbardziej szalonego. Nie są nam straszne zlecenia, pochłaniające dużo czasu. Nietypowe projekty to nasza specjalność!

Masz pytania, potrzebujesz porady? Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, a także oferujemy wsparcie techniczne!

Oklejanie samochodów w Warszawie – na co zwrócić uwagę?

Warszawa jako stolica Polski, a przy tym wielkie, mocno zaludnione miasto jest fantastycznym miejscem do prowadzenia oraz rozwijania własnej działalności. Mnóstwo firm prowadzonych na tym obszarze, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku, reklamę i prestiż inwestuje w różnego rodzaju służbowe samochody. Niezwykle często wiąże się to z dokonaniem tej specyficznej czynności, jaką jest oklejanie samochodów. Niezależnie od tego, jakie przedsiębiorstwo reprezentujemy, jakie dokładnie oklejanie lub foliowanie auta nas interesuje oraz czy zdecydujemy się na przyciemnianie szyb, warto wiedzieć, na co ogólnie powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając konkretny zakład zajmujący się tego typu usługami. Co zatem jest ważne? O czym należy pamiętać? Sprawdźmy.

 

 

Po pierwsze, zwrócenie uwagi na najlepsze oklejanie samochodów oraz okleiny samochodowe

Na początek trzeba zwrócić uwagę, że jeśli chodzi folie samochodowe Warszawa jest miastem, które oferuje niemały wybór. Należy podkreślić, że zdecydowanie o tym, jaki zakład oferujący oklejenie auta czy oklejanie dachu samochodu wybierzemy, nie jest najłatwiejszą decyzją. To co najbardziej istotne to wybór miejsc, gdzie stawia się na najwyższą jakość, zarówno usług, jak i materiałów. Profesjonalne oklejanie samochodów wymaga precyzji, lat doświadczeń oraz dużej wiedzy po stronie fachowców. Oklejone auto ma prezentować się naprawdę imponująco, a przy okazji materiały użyte do tej usługi muszą być trwałe, tak aby po jakimś czasie nie trzeba było wracać do zakładu i wprowadzać poprawek.

Po drugie, przeanalizowanie cen na rynku, jeśli chodzi o koszt oklejenia auta

Idąc dalej, zwróćmy też uwagę na to, jak różnorodne ceny proponuje aktualny rynek. Ile zakładów, tyle w zasadzie odmiennych kosztów tej inwestycji, jaką jest oklejenie samochodu. Jeśli chodzi więc o oklejenie dachu samochodu cena może różnić się nawet o kilkaset złotych. Dlatego właśnie powinniśmy przejrzeć wiele ofert, następnie porównać je ze sobą i wybrać te najbardziej dla nas optymalne. Chociaż w przypadku tej czynności, jaką jest oklejanie samochodów Warszawa jest miejscem, gdzie raczej nie powinno to stanowić problemu i prawdopodobnie w szybkim czasie uda nam się znaleźć świetny, niedrogi zakład.

Po trzecie, wybór sprawdzonych miejsc oferujących oklejanie samochodu folią

Idąc dalej, jeżeli chodzi o oklejanie auta, dobrze też wziąć pod uwagę zdania i opinie innych osób. Poczytajmy więc opinie dostępne w sieci, popytajmy znajomych i wybierzmy sprawdzone, polecane miejsce. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i pomyłek. Gdybyśmy sami mieli zakupić określone produkty, takie jak okleina na samochód czy folia do przyciemniania szyb Warszawa na pewno nas nie zawiedzie i też, na podstawie doświadczeń innych, bez problemu znajdziemy dobry sklep.

Podsumowując, łatwo zauważyć, że foliowanie samochodu czy oklejanie aut nie musi być dla nas dużym wyzwaniem, jeśli weźmiemy pod uwagę trzy wspomniane wyżej punkty. Zdecydowanie ułatwią nam one wybór odpowiedniego zakładu, który specjalizuje się właśnie w usługach typu oklejanie folią samochodu.