Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów Warszawa

Czas spędzany w korku na ulicy jest na pozór bezproduktywny. W prosty sposób możecie go jednak Państwo zmienić w świetną okazją do zareklamowania swojego przedsiębiorstwa. Oklejanie samochodów, jakim zajmujemy się w Shark Design, to kompleksowa usługa rozciągająca się od projektowania mających przykuć uwagę wzorów, przez produkcję grafiki, aż po doradztwo oraz wykonawstwo gotowych rozwiązań wizualnych na pojazdach.

Proponowane oklejanie samochodów obejmuje zarówno auta osobowe i ciężarowe, jak i motocykle oraz wszelkie inne maszyny. Przy użyciu folii błyszczących lub matowych (które w każdym momencie można zdjąć i zastąpić nowymi) zmieniamy kolor danego pojazdu, który dzięki temu prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem estetycznym. Barwa jest trwała, zaś jej przyleganie intensywne i stabilne. Nie musicie Państwo martwić się także o oryginalny lakier, który pozostanie nienaruszony.

Skorzystanie z takiego rozwiązania jak oklejanie samochodów zapewni Państwu reklamę praktycznie non stop. Niezależnie od tego czy auto stoi w danej chwili na parkingu, w miejscu, przez które przewija się nieustannie bardzo wiele osób, czy też uczestniczy w ruchu drogowym. Kluczowa jest wyrazistość i transparentność przekazu, atrakcyjna kolorystyka i odpowiednio wyeksponowane esencjonalne elementy marketingowe, tak by zostały przed oczami ich odbiorcy nawet w momencie, gdy Wasz pojazd się od niego oddali. Zastanówcie się tylko do jak wielu osób jesteście w stanie dotrzeć w ciągu jednego dnia. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

Profesjonalne oklejanie aut osobowych, ciężarowych i motocykli

Drukarnia Shark Design oferuje profesjonalne oklejanie samochodów. Usługą tą zajmujemy się od samego początku naszej działalności na rynku. Proponujemy zmianę koloru samochodu za pomocą oklejania folią. Folia to także idealna metoda służąca ochronie lakieru, lamp i innych elementów.

Jako firma posiadająca ogromne doświadczenie, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Poradzimy sobie z każdym zadaniem – przez lata działalności okleiliśmy ponad tysiąc samochodów różnych marek i o różnych wielkościach – począwszy od małych hatchbacków, poprzez sedany, SUV-y i minivany, a skończywszy na autobusach. Oferujemy zarówno wyklejanie grafiki na autach, jak i zmianę kolorów aut za pomocą folii, czy też stylizację aut poprzez oklejanie poszczególnych elementów karoserii (np. dachu lub maski).

Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pracowników pozwalają na wykonywanie kompleksowych usług w tym zakresie – od wykonania pomiarów, przez przedstawienie wizualizacji w nowym kolorze, po realizację i kosmetykę folii po całym procesie, jakim jest zmiana koloru auta lub wyklejanie go grafiką.

Mamy na koncie mnóstwo zrealizowanych projektów na terenie Warszawy oraz okolic. Wykonywaliśmy zarówno usługi zmiany koloru auta za pomocą folii, jak i oklejania flot firmowych, ale również pojazdów przeznaczonych do celów ekstremalnych. Podejmujemy się każdego wyzwania – nawet najbardziej szalonego. Nie są nam straszne zlecenia, pochłaniające dużo czasu. Nietypowe projekty to nasza specjalność!

Masz pytania, potrzebujesz porady? Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, a także oferujemy wsparcie techniczne!