Oklejanie witryn

Oklejanie witryn i szyb w Warszawie

Nasza drukarnia działa na rynku od wielu lat i podąża za branżowymi nowościami. Śledzimy na bieżąco wszystko to, co pojawia się na rynku. Jedną z usług świadczonych przez Shark Design jest profesjonalne wyklejanie witryn folią samoprzylepną białą, folią OWV lub transparentną. Tego rodzaju forma reklamy zewnętrznej jest niezwykle popularna i chwytliwa. Przykuwa ona spojrzenia i ciężko przejść obok niej obojętnie. Tym samym każda osoba, która ją zauważy, może stać się Twoim Klientem. Warto również podkreślić, że taka forma reklamy jest stosunkowo tania. Oklejanie witryn często stosuje się w przypadku budynków, sklepów, restauracji, dyskotek itp.

Świadczmy kompleksowy montaż folii okiennych i oklejanie witryn na terenie miasta Warszawa i okolic. Gwarantujemy profesjonalną obsługę zarówno w zakresie projektu, doboru odpowiedniej folii, jak i jej montażu. Podejmujemy się również montażu na wysokościach (zarówno przy użyciu podnośnik, jak i przy wykorzystaniu technik alpinistycznych).

Rodzaje folii do oklejania witryn i szyb

Druk w przypadku folii odbywa się techniką solwentową, gwarantującą odpowiednią jakość. Klient ma do wyboru następujące rodzaje folii:

 • folia samoprzylepna biała – najpopularniejsza folia do oklejania witryn. Jest ona polecana zarówno do całościowego, jak i częściowego wyklejania witryn. Nie przepuszcza ona światła. Posiadamy w ofercie folię matową lub błyszczącą.
 • folia OWV (One Way Vision) – praktyczna folia, która zapewnia widoczność zadruku z zewnątrz, wewnątrz natomiast widzi się jedynie lekko przyciemnioną szybę. Rozwiązanie to przepuszcza światło dzienne.
 • folia transparentna – przezroczysta. Idealnie sprawdza się wtedy, gdy projekt zawiera dużo detali i wycięcie wszystkiego ploterem byłoby problematyczne. Biały poddruk gwarantuje pełne kolory i nieprzezroczysty zadruk.

Usługa oklejania witryn oferowana przez Shark Design cieszy się ogromną popularnością. Specjalizujemy się w takich realizacjach od dawna.

Okna lokalu to idealne miejsce na wyeksponowanie reklamy, która będzie zachętą do skorzystania z określonych usług. Jest ona widoczna i pełni jednocześnie funkcję informacyjną. Niezwykle istotne jest jednak to, by była ona wykonana w sposób estetyczny i z dbałością o detale. Projekt powinien być czytelny, a poszczególne hasła nie mogą się zlewać w jedną całość. Powierzając wykonanie realizacji naszej firmie, masz pewność, że oklejona witryna będzie stanowiła idealną reklamę.

Kompleksowa usługa oklejania witryn i szyb

Usługi z zakresu oklejania witryn oferowane przez Shark Design są kompleksowe. Zajmujemy się projektowaniem grafiki na witryny, jej wydrukowaniem, a następnie montażem na miejscu. Powierzając nam całą realizację, masz pewność, że będzie ona wykonana z dbałością o każdy detal.

Jeśli nie wiesz, która folia w przypadku Twojego projektu sprawdzi się najlepiej, to służymy profesjonalną poradą. Podkreślamy, że przykładanie wagi do każdego detalu jest dla nas niezwykle istotne, dlatego każda wykonana przez nas reklama spełnia najbardziej wyśrubowane standardy. Jesteśmy pewni, że każdy Klient będzie zadowolony z realizacji. Oklejanie witryn wykonywane przez Shark Design to usługa na najwyższym poziomie. Powierz nam kompleksową realizację, a na pewno będziesz pod wrażeniem swojej nowej reklamy. Efekty jej działania, będą szybko odczuwalne – od teraz więcej osób dowie się o istnieniu Twojej firmy oraz o jej profilu działalności.

Oferujemy oklejanie:

 • oklejanie witryn sklepowych
 • oklejanie witryn restauracyjnych
 • oklejanie witryn w galeriach handlowych
 • oklejanie szyb w pomieszczeniach biurowych
 • oklejanie wszelkiego rodzaju szyb
 • oklejanie witryn zakładów usługowych

Cena oklejenia witryny zależna jest od wielu czynników:

 • czy klient posiada projekt graficzny czy będzie trzeba go przygotować
 • rozmiaru witryny i powierzchni oklejanej
 • rodzaju zastosowanych w projekcie materiałów
 • miejsca montażu (praca na wysokości, dojazdu poza Warszawę)
 • nietypowe godziny montażu
 • błyskawiczny termin oklejenia

Proponujemy wyklejanie reklamą obiektów znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Oklejanie witryn to popularna, skuteczna i tania forma reklamy zewnętrznej. Ten ostatni czynnik jest kluczowy – ciężko o drugie, tak korzystne cenowo rozwiązanie. Ciekawa grafika, estetycznie wykonana i zawierająca odpowiednie informacje, zamieszczona na budynku sklepu, restauracji, dyskoteki, pubu, lokalu, biura, czy też jakiegokolwiek innego obiektu, przyciąga uwagę i sprawia, że przechodnie mogą się stać Twoimi potencjalnymi klientami.

Oferujemy oklejanie witryn na terenie miasta Warszawa i okolic. W zależności od preferencji, proponujemy folie jednokolorowe – idealne do tworzenia haseł i napisów promocyjnych oraz druki wielobarwne, które umożliwiają zamieszczenie nawet skomplikowanych grafik.

Jeśli prosperujecie w stolicy – skontaktujcie się z nami już dziś!