Postacie z kartonu

Monidła Warszawa

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design posiada w ofercie kompleksowe usługi z zakresu reklamy i marketingu. Jednym z obszarów naszej specjalizacji są monidła.

Elementy tego typu są niezwykle często wykorzystywane podczas kampanii promocyjnych oraz na wydarzeniach takich jak: eventy, festyny i nie tylko. Monidła i fotościanki to element rozrywkowy, ale także może stanowić ciekawy element reklamowy. Coraz częściej stosuje się tę nazwę w odniesieniu do standów z otworem na twarz. Takie gadżety reklamowe spotyka się w wielu miejscach i posiadają one zastosowanie niemalże uniwersalne. Pozwalają na zrobienie zdjęcia osoby udającej postać ze standu. W zależności od zapotrzebowania Klienta, możliwe jest wykonanie monidła o różnym wzornictwie. Bardzo często stosuje się je w parkach rozrywki, ale też na imprezach firmowych, przyjęciach i nie tylko. Dodatkowo pozwalają one na wypromowanie konkretnej usługi, towaru lub firmy.

Wykonujemy monidła:

  • z tworzyw,
  • z metalu,
  • z tektury.

Konkretny projekt jest naniesiony drukiem na PCV spienione o grubości 8-10 mm. Wykonujemy laminację matową, która zapewnia najwyższą jakość – dzięki tej metodzie ryzyko powstania odbić światła w trakcie robienia zdjęć jest ograniczone do minimum. Oferujemy możliwość frezowania monidła i ścianki do kształtu postaci lub produktu. Dzięki zamontowanym z tyłu podporom, całość jest stabilna i odporna. Dodatkowo, możliwe jest również zamontowanie schodków stabilizujących.

Shark Design proponuje monidła w różnych rozmiarach – konkretna wielkość jest uzależniona od wielkości dostępnych płyt PCV. Największe monidła posiadają wymiar 200×300 cm. Oferowane przez nas realizacje to produkty najwyższej jakości – są one odporne na działanie UV i wodę – a tym samym można je wykorzystać podczas imprez na świeżym powietrzu. Zaznaczamy, że silny wiatr może stanowić ryzyko – stwarza bowiem zagrożenie połamania płyty głównej (duża powierzchnia jest narażona na działanie wiatru). Montaż monidła do podłoża jest wykonywany we własnym zakresie.

Kartonowe Postacie Warszawa

Kartonowe postacie to skuteczne elementy reklamowe zwracające uwagę i budzące zaciekawienie. Są one lekkie, solidne, łatwe w transporcie, wygodne i dostępne w korzystnej cenie. Kartonowa postać może przedstawiać zarówno znane osoby, jak też bajkowe, anonimowe itd.- wszystko jest tu uzależnione od przedsięwzięcia reklamowego. Nasza firma zrealizuje każdy pomysł!

Postacie z kartonu – zapewnij gościom i klientom rozrywkę!

Shark Design proponuje standy postaci, czyli kartonowe postacie. Gwarantujemy, że tego rodzaju gadżety zapewniają nie lada rozrywkę, a ich potencjał można wykorzystać podczas wielu różnych okazji.

Standy postaci, czyli postacie z kartonu w realistycznej skali 1:1 cieszą się ogromną popularnością od wielu lat. Są one często spotykane w punktach handlowych, podczas eventów i nie tylko. Ta forma reklamy dostarcza nie lada rozrywki i przyciąga uwagę. Postacie z kartonu to skuteczność – przedstawiają powszechnie znane osoby i budzące określone skojarzenia. Dzięki temu stanowią one idealny element promocyjny. Shark Design świadczy usługę wykonywania kartonowych postaci na najwyższym poziomie – dbamy o wszelkie detale, dzięki czemu stand doskonale się prezentuje i jest odporny. Będzie on służył naprawdę długi czas. Doświadczenie i profesjonalizm pracowników z naszej agencji reklamowej sprawia, że oferowane przez nas postacie z kartonu charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem.

Możliwości, jakie dają elementy reklamowe, takie jak postacie kartonowe są niezwykle rozbudowane. Sprawdzą się one podczas wielu kampanii reklamowych i nie tylko. Powierzając wykonanie takich elementów Shark Design, otrzymasz produkt najwyższej jakości, który będziesz mógł wykorzystać do wielu różnych akcji reklamowych. Do realizacji każdego projektu podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

Tekturowe postacie to element reklamowy wykorzystywany od dawna, niemniej obecnie możliwości ich wykorzystania są ogromne – wszystko zależy od kreatywności. Nasi pracownicy proponują różnorodne opcje i pomysły, dzięki czemu Klient może wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada. Dostosowujemy się do wytycznych i jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł. Proponujemy kartonowe postacie z kieszeniami na ulotki, foldery, plakaty oraz tablice suchościeralne. Pracownicy z Shark Design wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom w każdej sytuacji!