Stand reklamowy

Standy reklamowe Warszawa

W Shark Design zamówisz standy reklamowe, które są niezwykle popularną i chętnie wykorzystywaną formą reklamową. Mają szereg zastosowań i mogą pełnić zarówno funkcje informacyjne, jak i wprowadzać element rozrywkowy.

Posiadamy w ofercie:

  • standy reklamowe z tworzyw sztucznych postaci,
  • totemy,
  • fotościanki,
  • monidła,

Standy reklamowe zamawiane u nas są wykonywane za pomocą druku UV, który gwarantuje najwyższą jakość oraz wytrzymałość. Elementy wykonane w taki sposób mogą być stosowane również za zewnątrz.

Standy reklamowe, czyli stojaki reklamowe to charakterystyczne nośniki reklamy zewnętrznej. Mogą mieć one różną formę, wymiary, wygląd i nie tylko. Przeważnie jest na nich umieszczone logo firmy, nierzadko też bardziej szczegółowe informacje. Za ich pomocą można również promować produkty z katalogu firmy. Forma jest całkowicie dopasowana do preferencji Klienta. Całość umożliwia wyeksponowanie pewnych produktów i zwraca na siebie uwagę. Dzięki temu, że stojaki reklamowe są lekkie, można je z łatwością przestawiać i wykorzystywać w zależności od zapotrzebowania.

Zadania stojaków reklamowych

Standy reklamowe to jeden z podstawowych elementów reklamowych. Pozwalają one na prezentację markę, produktu, usługi w różnych sytuacjach, w tym również na eventach, targach itp. Stand reklamowy jest wyposażony w stosunkowo dużą powierzchnię na wydruk graficzny.

Stojaki reklamowe skutecznie przykuwają wzrok i zachęcają do zakupu produktu lub też do skorzystania z danej usługi. Możesz je z powodzeniem umieścić zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – np. przed wejściem. Stojaki wyróżniają się nawet w miejscach, których panuje duży ruch.

Zastosowanie i wykonanie standów reklamowych

Stojaki reklamowe mogą być wykorzystywane zarówno w sklepach, punktach handlowych i usługowych, jak i na targach, eventach i nie tylko. Widuje się je również w miejscach pracy, w biurach, w bibliotekach, w muzeach, w urzędach, w placówkach medycznych i w wielu innych miejscach.

Zamawiając stojak reklamowy w Shark Design, masz pewność, że będzie on wykonany według najwyższych standardów. Każdy produkt charakteryzuje się solidną budową oraz odpowiednimi materiałami. Pamiętaj, że tak popularne i skuteczne rozwiązanie reklamowe powinno się prezentować solidnie i estetycznie. Tylko odpowiednie wykonanie gwarantuje trwałość i daje pewność, że dany produkt będzie mógł być używany wielokrotnie. Standy, w zależności od potrzeb, zabierzesz ze sobą tam, gdzie akurat Ci się przydadzą – produkt jest prosty w transporcie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Każde zamówienie zostanie wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami. Stworzymy dla Ciebie produkt dedykowany konkretnemu projektowi, dzięki czemu masz pewność, że będzie on uwzględniał wszystkie Twoje wytyczne.