Stand reklamowy

Standy reklamowe Warszawa

W naszej drukarni zamówisz standy reklamowe, które są niezwykle popularną i chętnie wykorzystywaną formą reklamową. Mają szereg zastosowań i mogą pełnić zarówno funkcje informacyjne, jak i wprowadzać element rozrywkowy.

Stojaki reklamowe w naszej ofercie:

  • standy reklamowe z tworzyw sztucznych postaci,
  • totemy,
  • fotościanki,
  • monidła,

Standy reklamowe zamawiane u nas są wykonywane za pomocą druku UV, który gwarantuje najwyższą jakość oraz wytrzymałość. Elementy wykonane w taki sposób mogą być stosowane również za zewnątrz.

Co to jest stand reklamowy?

Standy reklamowe, czyli stojaki reklamowe to charakterystyczne nośniki reklamy zewnętrznej:

  • Mogą mieć one różną formę, wymiary, wygląd i nie tylko.
  • Przeważnie jest na nich umieszczone logo firmy, nierzadko też bardziej szczegółowe informacje.
  • Za ich pomocą można również promować produkty z katalogu firmy.
  • Forma jest całkowicie dopasowana do preferencji Klienta.
  • Całość umożliwia wyeksponowanie pewnych produktów i zwraca na siebie uwagę.
  • Dzięki temu, że stojaki reklamowe są lekkie, można je z łatwością przestawiać i wykorzystywać w zależności od zapotrzebowania.

Zadania stojaków reklamowych

Standy reklamowe to jeden z podstawowych elementów reklamowych. Pozwalają one na prezentację markę, produktu, usługi w różnych sytuacjach, w tym również na eventach, targach itp. Stand reklamowy jest wyposażony w stosunkowo dużą powierzchnię na wydruk graficzny.

Stojaki reklamowe skutecznie przykuwają wzrok i zachęcają do zakupu produktu lub też do skorzystania z danej usługi. Możesz je z powodzeniem umieścić zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – np. przed wejściem. Stojaki wyróżniają się nawet w miejscach, których panuje duży ruch.

Zastosowanie i wykonanie standów reklamowych

Stojaki reklamowe mogą być wykorzystywane zarówno w sklepach, punktach handlowych i usługowych, jak i na targach, eventach i nie tylko. Widuje się je również w miejscach pracy, w biurach, w bibliotekach, w muzeach, w urzędach, w placówkach medycznych i w wielu innych miejscach.

Zamawiając stojak reklamowy w drukarni Shark Design, masz pewność, że będzie on wykonany według najwyższych standardów. Każdy produkt charakteryzuje się solidną budową oraz odpowiednimi materiałami. Pamiętaj, że tak popularne i skuteczne rozwiązanie reklamowe powinno się prezentować solidnie i estetycznie. Tylko odpowiednie wykonanie gwarantuje trwałość i daje pewność, że dany produkt będzie mógł być używany wielokrotnie.

Standy, w zależności od potrzeb, zabierzesz ze sobą tam, gdzie akurat Ci się przydadzą – produkt jest prosty w transporcie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Każde zamówienie zostanie wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami. Stworzymy dla Ciebie produkt dedykowany konkretnemu projektowi, dzięki czemu masz pewność, że będzie on uwzględniał wszystkie Twoje wytyczne.

 

 

Standy reklamowe  to popularne i niedrogie nośniki reklamy, które umożliwiają skutecznie wyeksponować produkty w wybranym przez zleceniodawcę miejscu. Łączące w sobie funkcjonalność i nowoczesny design stojaki reklamowe stanowią ważny element działań marketingowych, które umożliwiają szybkie dotarcie do potencjalnych klientów.

Stojaki reklamowe – charakterystyka

Wiele osób zastanawia się, czy w dobie wszechobecnego Internetu warto inwestować w mniej oczywiste rozwiązania, takie jak ekspozytory reklamowe. Pamiętajmy, iż pomimo upływu lat znaczny procent naszego społeczeństwa wciąż korzysta ze sklepów stacjonarnych. Uwagę przemierzających rzędy półek niemalże za każdym razem przykuwają kolorowe kartonowe standy z informacją o producencie oraz produktami o obniżonej cenie. Możemy zaryzykować stwierdzeniem, iż w XXI wieku stojaki reklamowe są integralnym elementem każdej ekspozycji sklepowej. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, iż ekspozytory nie posiadają określonego wyglądu, dzięki czemu zamawiający może dostosować ich kształt oraz wielkość do indywidualnych potrzeb.

Dwa rodzaje dostępnych na rynku potykaczy reklamowych

Nazywane inaczej potykaczami reklamowymi popularne standy możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są standy reklamowe z zamieszczonymi na nich produktami promocyjnymi, drugim zaś ekspozytory sklepowe, które same w sobie są źródłem promocji. Ciekawa szata graficzna, a nierzadko wykorzystanie wizerunku znanej telewizyjnej osobowości z logo firmy sprawia, iż obserwatorzy częściej sprawdzają informacje o producencie i ofercie, którą zawiera na swojej powierzchni stand.

Czy standy wykorzystywane są jedynie w sklepach?

Standy reklamowe wbrew powszechnemu mniemaniu wykorzystywane są na wielu płaszczyznach. Możemy je znaleźć nie tylko w sklepach, ale i poważnych konferencjach biznesowych i targach. Warszawskie standy reklamowe cieszą się szczególnym uznaniem ze strony klientów. Wytwarzane w stolicy standy promocyjne pojawiają się na największych w kraju targach nowych technologii. Co więcej stojaki reklamowe Warszawa oferują również montaż i demontaż stoisk na halach targowych. Dzięki tej wyjątkowej usłudze zlecający mogą być pewni, iż ich stoiska zostaną przygotowane z największą dbałością o szczegóły.

Ekspozytory pos

Wysokiej jakości ekspozytory pos stanowią konkurencję dla popularnych standów tekturowych.  Standy reklamowe pos są nie tylko estetycznie wykonane, ale i ekologiczne, gdyż mogą być wykorzystane więcej aniżeli raz. Dzieje się tak, gdyż częściami składowymi ekspozytorów pos jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne sklejka. Co więcej przedsiębiorstwa, które posiadają w swojej  ofercie stojaki na reklamę opracowały metodę druku grafik, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu standy reklamowe z sezonowych przekształcają się w całoroczne. Dzięki temu rozwiązaniu zamawiający standy reklamowe może poczynić w skali roku znaczne oszczędności zawiązane z  promocją.

Zadając pytanie: czym są standy? Najłatwiej odpowiedzieć, iż są jedną z najskuteczniejszych i najszybszych form reklamy zewnętrznej, gdyż zauważalne są przez każdego kto korzysta z punktów usługowych.