Tablice reklamowe zewnętrzne

Tablice reklamowe zewnętrzne Warszawa

W jaki sposób zwrócić uwagę na świadczone przez siebie usługi tak, by materiały promocyjne były widoczne nawet z dużej odległości, a kierowcy byli w stanie zjechać z głównej drogi by sprawdzić Wasz asortyment? Rozwiązaniem są tablice reklamowe, które w Shark Design przygotowujemy w taki sposób, by maksymalnie wyeksponować niezbędne informacje o Waszej działalności. Te zaś mają w zamyśle zostać w głowach osób, które swój wzrok skierują na dowolną z realizacji.

Optymalną lokalizacją na tablice reklamowe są wszelkie tereny przydrożne. Najlepiej wykorzystać do tego często uczęszczane trasy z monotonnym krajobrazem, w którym nie pojawiają się żadne absorbujące uwagi kierowców elementy. Gdy wtedy w oczy rzuci się im Wasz przekaz marketingowy, przygodny odbiorca zareaguje zupełnie inaczej niż w przepełnionym bodźcami i plakatami mieście, gdzie banery czy tablice reklamowe można spotkać na każdym kroku.

Metropolia też jest oczywiście atrakcyjnym kierunkiem, warto jednak pamiętać o tym, że daną tablicę należy usytuować w miejscu, w którym regularnie będzie oglądać ją bardzo wiele osób (na przykład gdzieś, gdzie na dłużej zatrzymują się tramwaje czy w okolicach ruchliwych skrzyżowań).

 

 

Innym kluczowym aspektem jest odpowiednio opracowana treść, tak by adresat podświadomie zakodował sobie określone dane. W czasach nadmiaru skonkretyzowany i transparentny przekaz jest w stanie zdziałać dużo więcej niż przeestetyzowanie reklam i przerost formy nad treścią. Sprawdźcie Państwo sami i skontaktujcie się z naszą warszawską firmą!

W ofercie Shark Design znajdziesz tablice zewnętrzne, które przyciągną uwagę klientów. Ta skuteczna forma reklamy sprawdzi się w wielu sytuacjach.

W Shark Design przygotujemy dla Ciebie tablice zewnętrzne, które będą zawierać niezbędne informacje o danej usłudze, ale nie tylko. Cały projekt graficzny będzie zgodny pod kątem wizualnym z profilem Twojej firmy. Nie sposób przejść obojętnie obok takiej reklamy. Teraz się wyróżnisz w każdym miejscu i w każdej sytuacji.

Gdzie umieścić tablice reklamowe?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zwrócić uwagę nawet ze sporej odległości, to tablice reklamowe są idealną opcją. Będą one widoczne nawet dla kierowców. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji na tablice reklamowe. Proponujemy umieszczenie ich np. na terenach przydrożnych. Odpowiednim miejscem są uczęszczane trasy, ale takie, w pobliżu których nie pojawiają się żadne elementy absorbujące uwagę kierowców. Dzięki temu, właśnie tablica prezentująca Twoje usługi się wyróżni i zostanie zapamiętana. Centrum miasta jest również atrakcyjnym miejscem, jednak jeśli chcemy tam umieścić tablice, to należy starannie dobrać lokalizację. Dobrze, wziąć pod uwagę ruchliwe skrzyżowania, przystanki itp. Dzięki temu, tablice zewnętrzne będzie codziennie oglądać wiele osób.

 

 

W Shark Design zadbamy o odpowiednią formę przekazu. Starannie wykonany i przemyślany projekt, wyselekcjonowanie informacji i wyraźnie zaznaczone najważniejsze fakty sprawią, że treść rzuci się w oczy i zostanie zapamiętana. Nasi pracownicy dopracują dla Ciebie każdy detal.

Możesz nam powierzyć całą realizację – począwszy od projektu, poprzez druk, a skończywszy na montażu. Służymy Ci poradą na każdym etapie projektu – pomożemy także dobrać optymalną formę przekazu, odpowiemy na pytania dotyczące kwestii technicznych i wykonamy kompleksowe prace. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony!

Tablica reklamowa – plusy i minusy oraz polskie prawo

Inwestycja w reklamę zewnętrzną nadal może okazać się strzałem w dziesiątkę. Mimo rozwoju internetu wiele polskich firm decyduje się na offline metody reklamy inwestując w tablice i szyldy reklamowe. Czy taka forma promocji naszego przedsiębiorstwa ma jeszcze rację bytu ? Jakie plusy oraz minusy ona posiada ? Jak wyglądają przepisy prawa, któremu takie konstrukcje muszą odpowiadać. Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym poradniku ze świata reklamy zewnętrznej.

Plusy nowoczesnych tablic reklamowych.

Najbardziej istotna rzeczą, która przemawia za takimi rozwiązaniami jest jej elastyczna forma. Tablica reklamowa stojąca czy szyld reklamowy zewnętrzny możemy dostosować wielkością do posiadanego przez nas miejsca. Tym samym nie musimy tu trzymać się ściśle określony wymiarów jak ma to miejsce w sytuacji banerów dostępnych na stronach internetowych. Ponadto jeśli posiadamy swoją działkę lub budynek jesteśmy w stanie umieścić znaki reklamowe zupełnie za darmo. Warto również podkreślić, że jeśli pod uwagę szyld reklamowy cena jaką musimy ponieść jest ona najczęściej jednorazowa i stosunkowo niska. Nie ogranicza nas również liczba potencjalnych odbiorców,  a w języku internetowym odsłon danej reklamy. Płacimy ewentualnie za wynajęte miejsce pod powierzchnię reklamowaną. Warto również przy tym zwrócić uwagę na tego odbiorcę. Tu także możemy określić grupę docelową, jeśli umieścimy szyld reklamowy we właściwym miejscu. Co to znaczy właściwym ? Jeśli dla przykładu prowadzimy firmę budowlaną to umieszczenie tablicy reklamowej przy składzie budowlanym gwarantuje nam personalizację grupy. Tablica reklamowa jest stosunkowo tania w porównaniu do innych form reklamy w jej produkcji. Mamy również możliwość łatwej instalacji tej reklamy w zmiennych warunkach atmosferycznych, nawet w zimie.

 

 

Gdzie i jak stawiać tablice reklamowe Warszawa

Znalezienie odpowiedniego miejsca na maszt reklamowy lub szyld sklepowy jest trudne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawianie tego typu instalacji na własnym terenie pozwoli uniknąć wielu ewentualnych ograniczeń. Reklama na działce prywatnej lub budynku obniża również koszty ewentualnych dzierżaw lub opłat za wyświetlenia. Poza tym pozwala uniknąć miejskiego bałaganu.