Flagi reklamowe i windery

Flagi reklamowe i windery Warszawa

Flagi reklamowe i windery to elementy reklamowe, po które sięga się niezwykle chętnie. Przyciągają one uwagę i ciężko przejść obok nich obojętnie. W Shark Design proponujemy różnorodne opcje z tego zakresu.

Przy prezentacji poszczególnych wydarzeń, firmy lub usługi, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Kluczowa jest tu prosta forma przekazu i zwrócenie uwagi odbiorcy. Z tego też względu forma powinna być łatwa w odbiorze i prosta w odczytaniu. Flagi reklamowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na szybkie przekazanie informacji. W zależności od rozmiaru, można na nich umieścić kluczowy komunikat lub logo firmy. Obok takiej formy reklamy ciężko przejść obojętnie. Na pewno zostanie ona zauważona i wzbudzi zainteresowanie potencjalnego klienta. Windery sprawdzają się w wielu sytuacjach i mogą być wykorzystywane do promowania praktycznie każdej branży.

 

 

Flagi firmowe pozwalają na efektowne wyeksponowanie loga firmy, a w przypadku większych rozmiarów, również na umieszczenie dodatkowych informacji. Prezentują się dynamicznie i przyciągają wzrok są wprawiane w ruch pod wpływem wiatru. Flagi oraz wydruki na materiałach tekstylnych są odporne na czynniki pogodowe. Można je prać i prasować. Świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z powodzeniem korzysta się z nich w różnych pomieszczeniach np. w halach, biurach, na stoiskach targowych i nie tylko. Z racji tego, że są one wygodne posiadają różne rozmiary i można je złożyć, zmienianie ustawienia i przestawianie lub przewieszanie w inne miejsca nie przysparza żadnych problemów. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza podczas imprez cyklicznych, targów i nie tylko. Flagi reklamowe z łatwością przetransportujesz

Gdzie wykorzystać flagi firmowe?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz ustawić flagi i windery, to poniżej przedstawiamy Ci kilka pomysłów. System ten sprawdzi się w wielu miejscach i w różnych celach. Zobaczymy go :

  • na imprezach firmowych,
  • podczas wydarzeń plenerowych,
  • przed sklepami,
  • na promocjach, targach, eventach,
  • w punktach handlowych.

Decydując się na flagi, masz różne możliwości montażu. Mogą być zamocowane na podstawkach, na piasku, na specjalnych masztach, przywieszone na ścianach i nie tylko.

Windery są efektowne, ale oprócz tego, będą służyć niezwykle długo wykorzystasz je podczas wielu eventów. Flagi są bardziej trwałe, aniżeli np. plakaty. Ze względu na właściwości materiału, na którym są wykonane, sprawdzą się idealnie również na zewnątrz, gdyż są odporne na warunki pogodowe.

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design oferuje flagi i windery w różnych kształtach, wymiarach, z różnymi systemami mocowania. Teraz możesz dobrać dokładnie taki system, jakiego potrzebujesz, który będzie idealny do danej sytuacji. Mniejsze rozmiary flag sprawdzą się w przypadku stoisk wystawowych, zaś większe można umieszczać na zewnątrz są widoczne z daleka.

Wyróżniaj się za pomocą efektywnego komunikatu wizualnego!

 

 

Flagi reklamowe i windery

Flagi reklamowe to dobry sposób, by zwrócić na siebie uwagę przechodniów. Dobrze wykonana flaga z własnym wydrukiem nie tylko wyróżnia się na tle szarej ulicy, ale także jest łatwa do zapamiętania. Można je spotkać na ulicach, ale także przy okazji różnych imprez i spotkań. Znajduje się na nich nazwa wydarzenia oraz loga najważniejszych organizatorów i sponsorów.

Flagi na zamówienie to idealna reklama

Flaga reklamowa z nadrukiem posiada dużą powierzchnię, dzięki której jest widoczna z dużej odległości. Efekt ten wzmacnia jeszcze wysoki maszt. Szczególnie w czasie niewielkiego wiatru, połączenie to daje niesamowite wrażenie. Łatwo skupia na sobie uwagę innych, co zwiększa rozpoznawalność marki. Z tego powodu flaga reklamowa jest często wykorzystywanym elementem kampanii marketingowych.

Najszybsza produkcja flag w stolicy

Drukowanie flag wymaga wykorzystania odpowiedniej jakości materiału. Musi on wytrzymać bowiem różne warunki pogodowe i zawsze prezentować się nienagannie. Ważne jest także utrzymanie żywych, mocnych kolorów przez wiele lat. Dzięki temu maszty reklamowe doskonale spełniają swoją rolę przez długi czas. Zarówno w czasie ważnych wydarzeń, jak i wisząc na terenie zakładu lub sklepu.

 

 

Wybór projektu na flagi reklamowe – Warszawa

Oprócz wykorzystania odpowiedniego materiału istotna jest grafika, która zostanie wydrukowana. Na powierzchni flagi firmowej powinno z pewnością znaleźć się logo spółki oraz jej nazwa. Dodatkowo można tam zmieścić adres, stronę internetową, czy ważne hasło reklamowe. Należy przy tym pamiętać, jak wysoko wiesza się flagi. Grafika powinna być wyraźna, rozpoznawalna i czytelna z dużych odległości.

Jaka podstawka sprawdzi się najlepiej do flagi z własnym nadrukiem?

W celu zamocowania masztu reklamowego często trzeba posiadać odpowiednią podstawkę. Producent flag zazwyczaj posiada w swojej ofercie kilka rozmiarów takich elementów. Przy wielkości flagi około 2,5 metra, odpowiednia będzie podstawka od 8 do 11 kilogramów. Jeśli maszt mierzy powyżej 4 metrów, należy do niego dokupić podstawkę 21-kilogramową. Dzięki temu żagle reklamowe będą stabilne i dumnie będą reprezentować logo firmy w każdych warunkach.

Flaga reklamowa i winder – jak o nie zadbać?

Odpowiedni druk flag zapewnia długą żywotność i trwałość barw. Jednak na czas użytkowania wpływ ma także sposób przechowywania flagi. Producent zaleca zazwyczaj kilka istotnych zasad:

  • Przed schowaniem flagi zawsze odczekaj, aż całkowicie wyschnie, aby uchronić się od pleśni.
  • Staranne złożenie flagi zapewni jej odpowiedni wygląd po rozłożeniu.
  • Nie wolno rzucać ani deptać flagi.
  • Nie powinno się rozstawiać masztu przy mocnym wietrze.
  • Korzystanie z torby ułatwi transport i zapobiegnie uszkodzeniu tkaniny.

W ten sposób flaga zachowa dobry wygląd i będzie mogła dłużej służyć.

 

 

Różne flagi reklamowe na każdą okazję

Flagi w Warszawie można spotkać przy różnej okazji. Są świetnym środkiem reklamy. Wykorzystuje się je przy dużych imprezach i ważnych wydarzeniach. Montować je można także przy siedzibie firmy lub zakładzie produkcyjnym. Wszędzie zwracają na siebie uwagę przechodniów.

Każdy może wyposażyć się w takie flagi. Druk może zawierać własny projekt – logo firmy, jej nazwa i dodatkowe elementy. Jest to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności swojej spółki.