Flagi

Flagi reklamowe i windery Warszawa

Flagi reklamowe i windery to elementy reklamowe, po które sięga się niezwykle chętnie. Przyciągają one uwagę i ciężko przejść obok nich obojętnie. W Shark Design proponujemy różnorodne opcje z tego zakresu.

Przy prezentacji poszczególnych wydarzeń, firmy lub usługi, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Kluczowa jest tu prosta forma przekazu i zwrócenie uwagi odbiorcy. Z tego też względu forma powinna być łatwa w odbiorze i prosta w odczytaniu. Flagi reklamowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na szybkie przekazanie informacji. W zależności od rozmiaru, można na nich umieścić kluczowy komunikat lub logo firmy. Obok takiej formy reklamy ciężko przejść obojętnie. Na pewno zostanie ona zauważona i wzbudzi zainteresowanie potencjalnego klienta. Windery sprawdzają się w wielu sytuacjach i mogą być wykorzystywane do promowania praktycznie każdej branży.

Flagi firmowe pozwalają na efektowne wyeksponowanie loga firmy, a w przypadku większych rozmiarów, również na umieszczenie dodatkowych informacji. Prezentują się dynamicznie i przyciągają wzrok są wprawiane w ruch pod wpływem wiatru. Flagi oraz wydruki na materiałach tekstylnych są odporne na czynniki pogodowe. Można je prać i prasować. Świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z powodzeniem korzysta się z nich w różnych pomieszczeniach np. w halach, biurach, na stoiskach targowych i nie tylko. Z racji tego, że są one wygodne posiadają różne rozmiary i można je złożyć, zmienianie ustawienia i przestawianie lub przewieszanie w inne miejsca nie przysparza żadnych problemów. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza podczas imprez cyklicznych, targów i nie tylko. Flagi reklamowe z łatwością przetransportujesz

Gdzie wykorzystać flagi firmowe?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz ustawić flagi i windery, to poniżej przedstawiamy Ci kilka pomysłów. System ten sprawdzi się w wielu miejscach i w różnych celach. Zobaczymy go :

  • na imprezach firmowych,
  • podczas wydarzeń plenerowych,
  • przed sklepami,
  • na promocjach, targach, eventach,
  • w punktach handlowych.

Decydując się na flagi, masz różne możliwości montażu. Mogą być zamocowane na podstawkach, na piasku, na specjalnych masztach, przywieszone na ścianach i nie tylko.

Windery są efektowne, ale oprócz tego, będą służyć niezwykle długo wykorzystasz je podczas wielu eventów. Flagi są bardziej trwałe, aniżeli np. plakaty. Ze względu na właściwości materiału, na którym są wykonane, sprawdzą się idealnie również na zewnątrz, gdyż są odporne na warunki pogodowe.

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design oferuje flagi i windery w różnych kształtach, wymiarach, z różnymi systemami mocowania. Teraz możesz dobrać dokładnie taki system, jakiego potrzebujesz, który będzie idealny do danej sytuacji. Mniejsze rozmiary flag sprawdzą się w przypadku stoisk wystawowych, zaś większe można umieszczać na zewnątrz są widoczne z daleka.

Wyróżniaj się za pomocą efektywnego komunikatu wizualnego!