Potykacze

Potykacze reklamowe Warszawa

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design posiada w ofercie stojaki reklamowe ustawiane przy wejściu, czyli tzw. potykacze lub standy. To niezwykle skuteczne rozwiązanie zwraca uwagę i często pełni również funkcję informacyjną. Można na nim zmieścić aktualne newsy dotyczące konkretnego miejsca, oferty promocyjne i nie tylko – jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia.

Potykacze to estetyczna i trwała forma reklamy wizualnej. Daje ona masę możliwości i pozwala na szybką wymianę grafiki. Grafika może być wydrukowana zarówno na papierze, jak i na folii samoprzylepnej. Same stojaki reklamowe są dostępne w różnych formatach.

Potykacze reklamowe to tania forma reklamy, ale skuteczna. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Oprócz tego, że standy są trwałe i praktyczne, to posiadają niewielki rozmiar. Można je szybko i bezproblemowo rozłożyć i schować. Stojaki reklamowe to inwestycja, która się opłaca, gdyż pozwala w estetyczny sposób zaprezentować informację o produktach, usługach, czy też akcjach promocyjnych danej firmy. Ich zastosowanie jest niemalże uniwersalne – sprawdzą się zarówno przed sklepem, stoiskiem, w centrum handlowym, na targach, pokazach, konferencjach i innych eventach.

Potykacze, czyli stojaki reklamowe lub standy reklamowe stanowią formę komunikacji z klientem. W szybki i w bezpośredni sposób informują o aktualnej ofercie, promocji, usłudze i innych wydarzeniach.

W Shark Design oferujemy potykacze zewnętrzne najwyższej jakości w korzystnej cenie. Oferowane przez nas stojaki reklamowe sprawdzą się w wielu sytuacjach i będziesz z nich korzystał nie raz. Przetrwają one w perfekcyjnym stanie naprawdę długi czas. Co ważne – nie jest wymagana zgoda na ich postawienie w określonych miejscach. Całość jest lekka, ale solidna i można ją rozłożyć w złożyć w zaledwie kilka sekund.

Rodzaje i zalety stojaków reklamowych

Oferujemy trzy rodzaje potykaczy:

  • potykacze zewnętrzne napełniane piaskiem lub wodą,
  • potykacze aluminiowy,
  • potykacze PCV.

Grafika do potykaczy drukowana jest metodą solwentową, gwarantującą odpowiednią jakość oraz charakteryzującą się odpornością na warunki atmosferyczne.

Zalety stojaków reklamowych:

  • wykonanie z trwałych materiałów, np. PCV, aluminium,
  • do zastosowania zewnętrznego (przed budynkiem, sklepem, pubem, restauracją czy księgarnią), jak i wewnętrznego (w galeriach handlowych, biurowcach),
  • długa żywotność,
  • wytrzymałość,
  • krótki termin realizacji,
  • łatwy i szybki montaż,
  • łatwość w transporcie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią wielkoformatową. Podejmiemy się realizacji każdego projektu, doradzimy w kwestiach technicznych, wykonamy całość prac. W razie pytań – jesteśmy do Twojej dyspozycji.