Ramki owz

Ramki zatrzaskowe OWZ Warszawa

Drukarnia Shark Design posiada w ofercie systemy wystawiennicze typu ramki OWZ. Rozwiązanie to jest niezwykle często wykorzystywane w przypadku reklam ze względu na wygodę i możliwości, jakie zapewnia. Daje ono praktycznie nieograniczone opcje w zakresie prezentacji usług, firmy, produktów, wydarzeń i nie tylko.

Ramki reklamowe OWZ są ładne oraz funkcjonalne. Prezentują się estetycznie w różnych miejscach. Całość opiera się na systemie „otwierasz, wkładasz, zamykasz”, co pozwala na szybką zmianę grafiki. Właśnie dzięki temu są one tak często wybierane. Sam system jest wielokrotnego użytku i pozwalana odpowiedni przekaz. Prosta prezentacja każdego rodzaju produktów, usług, firmy sprawdza się w przypadku reklamy idealnie. Takie rozwiązanie daje praktycznie nieograniczone możliwości. Ramki aluminiowe są otwierane od przodu i wyposażone w system zatrzaskowy. Zmiana plakatu, zdjęcia czy grafiki odbywa się zatem w formie błyskawicznej. Mało tego, elementy reklamowe są odpowiednio zabezpieczone i atrakcyjne wizualnie. Ramki OWZ składają się z aluminiowej ramy, tyłu z płyty z tworzywa sztucznego oraz antyrefleksyjnej folii. Ten ostatni element chroni plakat przed czynnikami zewnętrznymi i pozwala zachować odpowiedni wygląd na naprawdę długo.

Jak wiadomo, w przypadku elementów reklamowych typu plakat niezwykle istotne jest to, by zaprezentować go w sposób estetyczny, a jednocześnie przykuwający uwagę. Dobrze również, by całość pozostawała zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych (np. warunki atmosferyczne, zabrudzenia itd.). Estetyka ma ogromne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy plakat znajduje się w biurze, w siedziby firmy, w punkcie usługowym itp. Odpowiednia prezentacja sprawia, że informacja o zbliżających się wydarzeniach, promocjach i premierach zostanie zauważona. Rama OWZ to opcja jednocześnie prosta i elegancka.

Ramki OWZ – zastosowanie ramek

Gdzie można wykorzystać ramki i potykacze jedno- oraz dwustronne? Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym, to poniżej przedstawiamy Ci kilka opcji. System ten sprawdzi się:

 • w biurze,
 • w urzędzie,
 • w siedzibie firmy,
 • w punkcie usługowym,
 • w hotelu,
 • w restauracji,
 • w kinie,
 • w teatrze,
 • w muzeum,
 • na wystawie,
 • na targach,
 • na innych ekspozycjach wewnętrznych i nie tylko.

Formaty ramek OWZ

Rama OWZ jest dwustronna, a system opiera się na zatrzaskach. Po zamontowaniu plakatu, zatrzaskujemy system, dzięki czemu do środka nie może dostać się ani zabrudzenie, ani wilgoć. Całość łatwo utrzymać w czystości wystarczy do tego celu użyć nawilżonej szmatki. W przypadku większych zabrudzeń można użyć gąbki oraz płynu np. do mycia naczyń.

Cały system prezentuje się ładnie, estetycznie i jest wykonany dokładnie. Gotowe zawieszki sprawiają, że ramkę z łatwością zawiesisz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

W Shark Design proponujemy wiele formatów: A4, A3, A2, A1, B2 i B1. Teraz możesz wybrać ramę dostosowaną do swoich potrzeb. Dostępne są wersje o prostych i zaokrąglonych rogach. Oferujemy atrakcyjne ceny i solidną jakość nasze ramy aluminiowe to rozwiązanie na lata. W skład kompletu wchodzi ramka OWZ i wkręty montażowe.