Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze pop-up Warszawa

W ofercie Shark Design znajdziesz również ścianki pop-up. To nowoczesne rozwiązanie reklamowe jest uniwersalne i daje szerokie możliwości w zakresie prezentacji mobilnej. Na cały system składają się: aluminiowy szkielet nośny, listwy mocujące panele, wydruk graficzny, kufer transportowy oraz oświetlenie.

Drukarnia Shark Design oferuje ścianki wystawiennicze najwyższej jakości, które są w pełni mobilne. Można je z łatwością przenosić i rozkładać. Konstrukcja jest wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego, a więc z lekkich, ale równie wytrzymałych materiałów. W naszej propozycji dostępne są różne wymiary oraz ustawienia brytów. Wszystko to sprawia, że określone modele można w dowolny sposób ze sobą łączyć i konfigurować, tak by całość była odpowiednia do danej sytuacji, powierzchni i innych czynników. Ścianki pop-up oferowane przez naszą drukarnię to produkt najwyższej jakości – posiadają one fragmenty grafiki widoczne również na bokach zestawu.

Nasza propozycja obejmuje zarówno ścianki wystawiennicze pop-up proste, jak i łukowe. Warstwa wizualna usytuowana jest na pionowych, spójnych panelach o wysokości 30 cm, których wymiary to:

  • Ścianka 3×3:

– szerokość brytów środkowych – 70 cm,

– szerokość brytów bocznych – 67 cm.

  • Ścianki wystawiennicze 3×4 lub 3×2:

– należy powiększyć lub pomniejszyć szerokość grafiki o środkowy bryt – 70 cm, dodając lub odejmując jeden moduł środkowy. Widok grafiki na bokach i od tyłu się nie zmieni. Grafikę na samej konstrukcji można zmieniać (stosować zamiennie).

Ścianki wystawiennicze pop-up – szeroka oferta zastosowań

Ścianki wystawiennicze to nieodłączny komponent każdego stoiska targowego. To nowoczesne rozwiązanie można bezproblemowo przetransportować autem. Do złożenia wystarczy jedna osoba. Ścianki sprawdzają się na każdym wydarzeniu, na którym trzeba zaprezentować produkt – np.:

  • wywiady,
  • eventy branżowe,
  • konferencje prasowe,
  • tła dla osób przemawiających,
  • degustacje,
  • spotkania promocyjne.

Produkty tego rodzaju umożliwiają efektowny przekaz marketingowy. Dzięki nim, dotarcie do potencjalnych klientów w trakcie różnych eventów, targów i imprez branżowych stanie się łatwiejsze. Rozwiązania takie jak panele reklamowe są niezwykle efektowne oraz nowoczesne. Zamawiając je z Shark Design, masz pewność, że otrzymasz spersonalizowany produkt, odpowiadający Twoim preferencjom.

Ścianka pop-up posiada dużą powierzchnię reklamową, co umożliwia umieszczenie wszystkich istotnych informacji, takich jak logo firmy, wysokiej jakości zdjęcia, hasła reklamowe, istotne komunikaty, założenia, agenda itd. Sprawdzają się one idealnie przy promowaniu konkretnej marki, firmy, działalności, wydarzenia.

Poszczególne modele ścianek pop-up to produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe. Posiadają one w zestawie trybunkę reklamową oraz oświetlenie, dzięki czemu nasze stoisko będzie się wyróżniać i stanie się jeszcze lepiej widoczne dla potencjalnych klientów. Sam projekt ścianki pop-up pełni istotną funkcję, dlatego też Shark Design dba na tym etapie realizacji o każdy detal. Pamiętaj, że odpowiednio dopracowana ścianka to klucz do sukcesu firmy na targach i eventach, który umocni wizerunek i pozwali zdobyć nowych klientów. Zadbaj o niego i wyróżnij się z tłumu!

Konstrukcja ścianek wystawienniczych

Konstrukcja ścianek wystawienniczych jest solidna – opiera się ona na aluminiowych elementach, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ich rozłożenie jest możliwe niemalże za pomocą jednego ruchu – tym samym jedna osoba sobie bezproblemowo z tym zadaniem poradzi. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wtedy, gdy działa się pod presją czasu. Pośpiech i tłok nie będą już przysparzały problemów.

Ścianki pop-up to produkty wielokrotnego użytku. Bez względu na to, czy prowadzisz dużą firmę, czy może małą działalność, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Teraz, nawet nie posiadając ogromnego zaplecza, możesz w oryginalny i skuteczny sposób promować swoją markę na eventach, targach i innych wydarzeniach (i to bez ponoszenia za każdym razem dodatkowych kosztów na akcesoria reklamowe).

Shark Design udziela pełnej gwarancji na cały system. Ścianki produkujemy, trzymając się rygorystycznych standardów. Pop-upy z naszej drukarni posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość.

Nieustannie aktualizujemy ofertę, tak by każdy Klient mógł u nas znaleźć dokładnie to, czego szuka. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę klienta. Odpowiemy na każde pytanie, zapewnimy wsparcie, doradzimy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Zapraszamy do współpracy- na pewno będziesz zadowolony!