Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze pop-up Warszawa

W ofercie Shark Design znajdziesz również ścianki pop-up. To nowoczesne rozwiązanie reklamowe jest uniwersalne i daje szerokie możliwości w zakresie prezentacji mobilnej. Na cały system składają się: aluminiowy szkielet nośny, listwy mocujące panele, wydruk graficzny, kufer transportowy oraz oświetlenie.

Drukarnia Shark Design oferuje ścianki wystawiennicze najwyższej jakości, które są w pełni mobilne. Można je z łatwością przenosić i rozkładać. Konstrukcja jest wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego, a więc z lekkich, ale równie wytrzymałych materiałów. W naszej propozycji dostępne są różne wymiary oraz ustawienia brytów. Wszystko to sprawia, że określone modele można w dowolny sposób ze sobą łączyć i konfigurować, tak by całość była odpowiednia do danej sytuacji, powierzchni i innych czynników. Ścianki pop-up oferowane przez naszą drukarnię to produkt najwyższej jakości – posiadają one fragmenty grafiki widoczne również na bokach zestawu.

Nasza propozycja obejmuje zarówno ścianki wystawiennicze pop-up proste, jak i łukowe. Warstwa wizualna usytuowana jest na pionowych, spójnych panelach o wysokości 30 cm, których wymiary to:

  • Ścianka 3×3:

– szerokość brytów środkowych – 70 cm,

– szerokość brytów bocznych – 67 cm.

  • Ścianki wystawiennicze 3×4 lub 3×2:

– należy powiększyć lub pomniejszyć szerokość grafiki o środkowy bryt – 70 cm, dodając lub odejmując jeden moduł środkowy. Widok grafiki na bokach i od tyłu się nie zmieni. Grafikę na samej konstrukcji można zmieniać (stosować zamiennie).

 

 

Ścianki wystawiennicze pop-up – szeroka oferta zastosowań

Ścianki wystawiennicze to nieodłączny komponent każdego stoiska targowego. To nowoczesne rozwiązanie można bezproblemowo przetransportować autem. Do złożenia wystarczy jedna osoba. Ścianki sprawdzają się na każdym wydarzeniu, na którym trzeba zaprezentować produkt – np.:

  • wywiady,
  • eventy branżowe,
  • konferencje prasowe,
  • tła dla osób przemawiających,
  • degustacje,
  • spotkania promocyjne.

Produkty tego rodzaju umożliwiają efektowny przekaz marketingowy. Dzięki nim, dotarcie do potencjalnych klientów w trakcie różnych eventów, targów i imprez branżowych stanie się łatwiejsze. Rozwiązania takie jak panele reklamowe są niezwykle efektowne oraz nowoczesne. Zamawiając je z Shark Design, masz pewność, że otrzymasz spersonalizowany produkt, odpowiadający Twoim preferencjom.

Ścianka pop-up posiada dużą powierzchnię reklamową, co umożliwia umieszczenie wszystkich istotnych informacji, takich jak logo firmy, wysokiej jakości zdjęcia, hasła reklamowe, istotne komunikaty, założenia, agenda itd. Sprawdzają się one idealnie przy promowaniu konkretnej marki, firmy, działalności, wydarzenia.

Poszczególne modele ścianek pop-up to produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe. Posiadają one w zestawie trybunkę reklamową oraz oświetlenie, dzięki czemu nasze stoisko będzie się wyróżniać i stanie się jeszcze lepiej widoczne dla potencjalnych klientów. Sam projekt ścianki pop-up pełni istotną funkcję, dlatego też Shark Design dba na tym etapie realizacji o każdy detal. Pamiętaj, że odpowiednio dopracowana ścianka to klucz do sukcesu firmy na targach i eventach, który umocni wizerunek i pozwali zdobyć nowych klientów. Zadbaj o niego i wyróżnij się z tłumu!

Konstrukcja ścianek wystawienniczych

Konstrukcja ścianek wystawienniczych jest solidna – opiera się ona na aluminiowych elementach, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ich rozłożenie jest możliwe niemalże za pomocą jednego ruchu – tym samym jedna osoba sobie bezproblemowo z tym zadaniem poradzi. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wtedy, gdy działa się pod presją czasu. Pośpiech i tłok nie będą już przysparzały problemów.

Ścianki pop-up to produkty wielokrotnego użytku. Bez względu na to, czy prowadzisz dużą firmę, czy może małą działalność, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Teraz, nawet nie posiadając ogromnego zaplecza, możesz w oryginalny i skuteczny sposób promować swoją markę na eventach, targach i innych wydarzeniach (i to bez ponoszenia za każdym razem dodatkowych kosztów na akcesoria reklamowe).

Shark Design udziela pełnej gwarancji na cały system. Ścianki produkujemy, trzymając się rygorystycznych standardów. Pop-upy z naszej drukarni posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość.

Nieustannie aktualizujemy ofertę, tak by każdy Klient mógł u nas znaleźć dokładnie to, czego szuka. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę klienta. Odpowiemy na każde pytanie, zapewnimy wsparcie, doradzimy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Zapraszamy do współpracy- na pewno będziesz zadowolony!

 

 

Ścianki wystawiennicze – czym są i jak z nich korzystać?

 Ścianka wystawiennicza – nieodłączny element wszystkich targów branżowych. Popularny zarówno wśród dużych firm, jak i niewielkich przedsiębiorców. Ponieważ korzystają  z nich wszyscy, tak ważne jest, żeby robić to lepiej. Poznanie i zrozumienie atutów ścianek targowych pozwoli wyróżnić się w morzu identycznych stoisk. Poprawnie wykorzystane mogą przełożyć się na sukces reklamy, a więc także na zyski całego przedsiębiorstwa.

Reklama, jeśli ma być skuteczna, musi najpierw przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Bez tego przejdzie on obojętnie obok prezentowanej oferty. Walka o uwagę klientów nie jest łatwa. Na każdych targach jest on atakowany reklamą ze wszystkich stron. W tym natłoku informacji przestaje on analizować fakty. Jego uwagę przyciągnie ten, kto inaczej, lepiej się zaprezentuje. Ścianka wystawowa to doskonały sposób na zabłyśnięcie profesjonalizmem. Ich stosunkowe niewielka cena to atut dla mniejszych firm. Dobrze zaplanowane stoisko nie będzie odstawało od tych, które dysponują znacznie większym budżetem.

Mobilność i wygoda

System wystawiennicze tego typu opierają się o lekkie i łatwe w montażu elementy. Zwykle podstawą instalacji jest metalowy stelaż, który tworzy szkielet całego stoiska. W przypadku ścianek pop up zostaje na nim zawieszony laminowany wydruk dużego formatu. W ściankach innego typu może to być np. tekstylne płótno będące nośnikiem reklamy. W tym przypadku można uzyskać dużą powierzchnię reklamową, zachowując jednocześnie niewielkie rozmiary po złożeniu. Wbrew pozorom taka konstrukcja stoiska nie oznacza mniejszej trwałości. Systemy wystawowe oparte na ściankach mogą być wielokrotnie składane, transportowane i rozkładane nie tracąc na jakości. W zależności od zastosowanych materiałów są one w dużym stopniu odporne na czynniki atmosferyczne. Umożliwia to zaprezentowanie się również na otwartej przestrzeni niezależnie od pogody.

Ścianki wystawiennicze – nieograniczone możliwości

Skuteczna reklama powinna uwzględniać przestrzeń, w jaką zostanie wkomponowana. Tutaj ogromnym atutem stoiska opartego na ściankach wystawowych jest jego modułowa budowa. Dzięki niej całość można łatwo i szybko zmodyfikować lub rozbudować. Pozwala to dostosować się do zmiennego otoczenia podczas kolejnych targów. Niekiedy lepiej postawić na minimalizm, innym razem pozwolić sobie na więcej przepychu w autoprezentacji. W tym drugim wypadku warto pamiętać, że ścianki wystawowe łatwo wyposażyć w ekrany, inne urządzenia multimedialne czy dodatkowe oświetlenie. Umiejętne wykorzystanie tego atutu pomoże wyróżnić się z tłumu identycznych wystawców. W stoisko wystawowe oparte na takim systemie dobrze wkomponuje się trybunka reklamowa lub podobne dodatki.

Same w sobie ścianki stanowią jedynie podstawę całej instalacji. Jednak pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferują, pozwala wyróżnić się wśród innych wystawców. W walce o potencjalnego klienta każdy szczegół może okazać się istotny. Dobrze wykorzystane ścianki wystawiennicze mogą być znakomitym nośnikiem treści reklamowych i wzmacniać siłę ich przekazu.