Stoiska promocyjne

Stoiska promocyjne Warszawa

Stoiska promocyjne produkowane przez Shark Design to rozwiązanie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Pozwalają one zwrócić uwagę potencjalnego klienta i odpowiednio się wyróżnić, a jednocześnie całość jest estetyczna i ładna.

Stoiska promocyjna to niemalże narzędzie pracy. W przypadku profesjonalnych sprzedawców i marketerów nie sposób się bez tego obejść. Jak wiadomo, odpowiedni przekaz reklamowy pełni kluczową funkcję w wielu sytuacjach. W przypadku akcji promocyjnych, odpowiednia oprawa jest konieczna. Decydując się na skorzystanie z oferty Shark Design, masz gwarancję najwyższej jakości i pewność, że będzie ono dostosowane do Twoich potrzeb. Wykonujemy stoiska promocyjne i degustacyjne, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z kontaktem z klientem i przekaz oraz oprawa są niezwykle ważne.

Rozkładanie stoiska promocyjnego

Stoiska promocyjne wykonywane przez Shark Design są lekkie, łatwe w obsłudze i poręczne. Sprawdzą się w każdej sytuacji, w której liczy się każda minuta. Łatwość i szybkość montażu są kluczowe niemalże zawsze. W naszej firmie mamy na uwadze, to by każda osoba, mogła bezproblemowo poradzić sobie z tym zadaniem. Z tego też względu, proponujemy produkt zbudowany w oparciu o profile aluminiowe, a do jego składania nie są niezbędne specjalistyczne narzędzia. Całość konstrukcji jest trwała i odpowiednio zabezpieczona. Takie stoiska będą Ci służyć naprawdę długo.

Oferujemy optymalne rozwiązania. Stoiska degustacyjne wyposażamy w funkcjonalną półkę. Blat z płyty meblowej może być wykonany w wielu dostępnych kolorach. Do całości może być zamontowany toper, by być jeszcze bardziej widocznym. Cała konstrukcja jest wykonana z panelu z tworzywa sztucznego i dwóch blatów z płyty MDF. Szkielet składany jest na tzw. sztywny rzep. System z łatwością mieści się w torbie transportowej, dzięki czemu jest funkcjonalny. Grafika na front jest wydrukowana na folii samoprzylepnej i ma wymiar 182 x 90 cm i toper 80 x 30 cm.

Zamawiając stoiska promocyjne z Shark Design, otrzymujesz w cenie konstrukcję z tworzywa wraz z blatem i podstawą oraz torbę transportową.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz porady i doboru optymalnego rozwiązania, to skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi. Przygotujemy dla Ciebie stoiska promocyjne, które idealnie zaprezentują ofertę w każdej sytuacji!