Stoiska wystawiennicze

Stoiska wystawiennicze Warszawa

Shark Design wykonuje stoiska wystawiennicze. Oferujemy kompleksowy zakres prac – począwszy od projektu, poprzez grafiki reklamowe (projektujemy i dostarczamy wydruki na papierze folii samoprzylepnej, PCV, plexi) do stoisk targowych, aż po realizację konstrukcji. Podejmujemy się również zleceń nietypowych, na indywidualne zamówienia Klientów.

Oferujemy szereg różnych rozwiązań marketingowych, dzięki którym w skuteczny sposób możesz wypromować swoją firmę. Jak doskonale sobie zdajesz sprawę – przy prowadzeniu działalności, kluczowe jest to, by być obecnym na różnego rodzaju, eventach, targach i konferencjach. W takich przypadkach elementem, bez którego nie możesz się obejść, są stoiska wystawiennicze. Umożliwiają one odpowiednią prezentację, ale nie tylko. Są jednocześnie wystawą, reklamą i przede wszystkim punktem informacyjnym, w którym zasięgnąć można szczegółów.

Przenośne stoiska targowe Warszawa

Drukarnia wielkoformatowa Shark Design stworzy dla Ciebie profesjonalne, solidne, przenośne stoiska targowe. Dzięki temu, że są one proste w montażu, możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Ich mobilność sprawia, że będziesz ich mógł użyć podczas wielu różnych eventów. Odpowiednia konstrukcja powoduje, że stoisko szybko rozłożysz oraz złożysz. Zadbamy również o to, by aranżacja całości była dostosowana do Twoich potrzeb oraz zgodna z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Wykonane przez nas realizacje przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z największą starannością, bez względu na to, czy akurat zajmujemy się stoiskiem na targi regionalne, ogólnopolskie, expo, czy jakiekolwiek inne.

Nasza oferta obejmuje również wielkogabarytowe stoiska targowe oraz stoiska o niestandardowych wymiarach i kształtach. Wykonując tego rodzaju realizacje, zawsze dbamy o najwyższą jakość elementów konstrukcyjnych oraz wszelkich materiałów. Dzięki temu, że zaprojektowane i złożone przez nas stoisko jest dopracowane w najdrobniejszych detalach, będzie je można wielokrotnie wykorzystać. Podkreślamy, że każdy projekt jest na bieżąco konsultowany z Klientem – zawsze dopasowujemy się do indywidualnych wymagań.

Projekty stoisk targowych wystawienniczych i handlowych są wykonywane zgodnie z wytycznymi Klienta. Przed przystąpieniem do prac staramy się ustalić wszystkie detale, nawet te najdrobniejsze. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów i architektów to gwarancja tego, że każdy projekt zostanie wykonany według najwyższych standardów. Jako drukarnia wielkoformatowa, zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest efekt wizualny, który podkreśla indywidualność danej marki. W końcu nierzadko to on decyduje o tym, jak całe rozwiązanie reklamowe się prezentuje.

Transport i montaż stoisk wystawienniczych

Shark Design zapewnia również transport stoiska na targi, eventy i nie tylko. Całą konstrukcję dostarczymy w perfekcyjnym stanie do docelowego miejsca. Posiadamy w ofercie także usługę montażu stoisk wystawienniczych. Podkreślamy, że współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi. Wszystko to sprawia, że nasi Klienci otrzymują gwarancję szybkiego i sprawnego montażu.

Stoiska targowe i wystawiennicze z Shark Design wyróżniają się funkcjonalnością i nowoczesnym charakterem. Wiemy, że odpowiednia aranżacja stoiska wzbudza zainteresowanie, dlatego też przykładamy do tego szczególną wagę. Powierz nam realizację, a będziesz mógł w odpowiedni sposób zaprezentować swoją firmę na targach, wystawach i konferencjach.

Jesteśmy nowoczesną firmą, poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie zabudowy wystawienniczej, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zrealizujemy każdy pomysł, nawet ten niestandardowy!